Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā viesojies F-1 komandas «Renault» boss Flavio Briatore

Pagājušajā nedēļā Rīgu īsā vizītē apmeklējis F-1 sacensību komandas «Renault» boss Flavio Briatore. Par to otrdien raksta žurnāls «Privātā Dzīve».

Latvijā ietekmīgais itāļu magnāts ieradies «biznesa darīšanās», kas saistītas ar banku lietām. Atklāti par šo vizīti gan neviens nevēloties stāstīt, jo Briatore vēlējies palikt inkognito.

Rīgā pasaulē pazīstamais multimiljonārs no Montekarlo ieradies kopā ar itāļu fotogrāfi Ticianu Luksardo, kas Latvijas galvaspilsētā izstādīja savus darbus. Privātā lidmašīna Rīgas starptautiskajā lidostā piezemējusies trešdien ap plkst. 19, bet vēlāk, no plkst. 21 līdz 0.30, slavenības vakariņojušas restorānā «Vincents».

«Vakariņu laikā viņš atklāja, ka Latvijā ieradies ne tikai, lai pavadītu draudzeni Ticianu. Viņš te esot arī biznesa darīšanās, kas saistītas ar banku lietām. Viņš nosauca pāris Latvijā pazīstamu politiķu un uzņēmēju vārdu, ko gan neatklāšu. Briatore arī teicās vēl šogad atgriezties Latvijā. Darba darīšanās,» žurnālam stāstījis viens no Briatores galdabiedriem — sabiedrībā pazīstama persona, kas tāpēc nevēlējās publiski atklāt savu vārdu.

Kā informē «Privātā Dzīve», pēc vakariņām Briatore atgriezies pagaidu mītnes vietā — viesnīcā «Hotel de Rome». Ceturtdien rīta pusē itāļu magnāts izvadāts privātā ekskursijā pa Rīgu, bet pusdienlaikā viņš atstājis Latviju.

To, ka Briatore apmeklējis Rīgu, apstiprinājis arī kāds Luksardo pavadonis. Savukārt pati fotogrāfe to «Privātajai Dzīvei» noliegusi. Tomēr viņa nav noliegusi, ka uz Latviju atbraukusi «kopā ar kādu senu draugu no Montekarlo».

Luksardo Latviju pameta sestdien pēcpusdienā, raksta «Privātā Dzīve».