Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Alanisa Morisete nevar sadūšoties kāzām

Dziedātāja Alanisa Morisete un viņas līgavainis Raiens Reinoldss vēl nav noteikuši kāzu datumu, jo abi ir nobažījušies par to, kādu iespaidu uz viņiem atstās laulības saites.

Feminisma atbalstītāja Morisete atzīst, ka viņa vēl tikai cenšas pierast pie domas par laulību, savukārt viņas līgavainis — aktieris Reinoldss — baidās tikt apdziedāts mīļotās vaļsirdīgajās dziesmās.

«Mēs neesam noteikuši kāzu datumu. Man ļoti patīk būt saderinātai, bet man bija vajadzīgi daudzi mēneši, lai pie tā vispār pierastu,» stāstīja dziedātāja. «Feministei manī ir daudz iebildumu pret pašu ideju būt par sievu, un to, ko tas nozīmē 2005. gadā, salīdzinot ar to, ko tas nozīmēja četrdesmitajos gados un pat manas mammas paaudzē. Tās ir milzīgas pārmaiņas.»

Morisete izteicās, ka pirmā laulība viņai būs vēl lielāks pārdzīvojums nekā Reinoldsam.

«Viņam ir daudz drosmes, jo es nekad neesmu noliegusi, ka rakstu par savu personisko dzīvi,» viņa pavēstīja, gan piebilstot: «Es joprojām ļoti cienu viņa privāto dzīvi un tamlīdzīgi, bet es rakstīšu par jebko.»

Pāris iepazinās pirms trijiem gadiem, sākot sarakstīties elektroniski, bet saderinājās pirms gada.