Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aizturēts valsts valodas prasmju apliecību un pasu viltotājs

Drošības policija aizdomās par valsts valodas prasmju apliecību un Latvijas pilsoņu pasu viltošanu aizturējusi kādu vīrieti.

Drošības policijas priekšnieka palīdze Kristīne Apse-Krūmiņa aģentūru LETA informēja, ka 10. jūnijā, Drošības policijā izskatot Izglītības un Zinātnes ministrijas Izglītības satura un eksaminācijas centra iesniegumu, par iespējamo valsts valodas prasmes apliecību atkārtotu viltošanu ierosināta krimināllieta pēc Krimināllikuma 275. panta 2. daļas par dokumentu viltošanu.

Veicot izmeklēšanu krimināllietā aizdomās par nozieguma izdarīšanu vakar, 13. jūnijā, tika aizturēts 1975. gadā dzimušais Sergejs.

Krimināllietas ietvaros veiktas vairākas kratīšanas, kuru laikā atrastas valsts valodas prasmes apliecību sagataves, kā arī Latvijas pilsoņu pases, kuras, iespējams, ir viltotas.

Drošības policijas rīcībā ir arī vairākas viltotas valsts valodas prasmes apliecības, kas atņemtas personām, tās uzrādot.