Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iepazīstoties ar meiteni, parādi dupsi

Dažiem varbūt liekas, ka vasara šogad tā arī pa īstam nesāksies, tomēr, vērojot, kā sarosījušās daiļās dāmas un pēc mīlestības tīkojošie kungi, šķiet, ka karstais gadalaiks jau ir pilnā plaukumā.

Psihologi apgalvo: kontaktējoties ar svešu vīrieti, pirmās 40 sekundes sieviete neapzinātā līmenī vērtē sarunu biedru kā potenciālu seksa partneri. Turklāt daiļavas skatiens nolaižas… nē, nepavisam ne tur, kur nodomājāt…

Lielākā daļa dāmu šajās 40 sekundēs ar interesi aplūko… vīrieša dibenu. Acīmredzot šīs ķermeņa daļas elastīgums, forma un nez kādi vēl parametri stāsta viņām par vīrieša seksuālo potenci.

Aptuveni 30 procentus sieviešu iespējams «nopirkt» ar Holivudas smaidu, nedaudz mazāk dāmiņu «iekrīt» uz zilām acīm un garām skropstām. Muskuļotas vīrieša krūtis pievelk deviņus procentus dāmu, garām kājām priekšroku dod astoņi, bet skaistām rokām — septiņi procenti vājā dzimuma.

Starp citu, muskulatūra, kas tradicionāli tiek uzskatīta par vīrieša seksualitātes neatņemamu atribūtu, patiesībā dāmas interesē visai maz. Lai gan — ko nu tur slēpt — daiļavām pārsvarā patīk lielgabarīta vīrieši. Turklāt: jo pati viņa ir miniatūrāka, jo lielāku tēviņu izvēlas.

Līdzīga tendence novērojama arī «vīru galā»: pamatīgas «mammas» izvēlas mazītiņi subtila auguma vīrieši, savukārt basketbolisti ar bokseru muskulatūru dod priekšroku «kabatas formāta» sievietēm. Kā mēdz teikt — pretpoli pievelkas.