Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pētījums: Latvijā mazāk ar dzīvi apmierināto nekā citviet Eiropā

Latvijā ar dzīvi ir apmierināti 66 procenti iedzīvotāju, un Eiropas mērogā tas nav augsts rādītājs, liecina Eiropas Komisijas socioloģisko pētījumu centra «Eurobarometer» aptaujas rezultāti.

Aptaujā noskaidrots, ka Igaunijā ar dzīvi ir apmierināti 65 procenti respondentu, un mūsu kaimiņi ieņem sarakstā trešo vietu no beigām. Vēl mazāks skaits ar dzīvi apmierināto ir tikai Ungārijā — 62 procenti un Lietuvā — 60 procenti. Slovākijā apmierinātību ar savu dzīvi pauda 67 procenti respondentu.

Visvairāk ar savu dzīvi ir apmierināti Nīderlandes iedzīvotāji — 97 procenti, bet Dānijā un Somijā — 93 procenti respondentu. Islandē apmierināti ar dzīvi ir 94 procenti pilsoņu, bet Šveicē un Norvēģijā — 91 procents aptaujāto.

ES vidējai apmierināti ar dzīvi ir 82 procenti iedzīvotāju, bet no bloka jaunajām dalībvalstīm šo robežu pārvar tikai Slovēnija, kur apmierinātību ar savu dzīvi pauda 83 procenti aptaujāto.