Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Taisons kļūs par misionāru

Maiks Taisons, kas paziņojis par karjeras beigšanu, nolēmis pamest ASV un pievienoties kādai no kristiešu misijām Bosnijā, Ruandā vai kādā citā pasaules valstī.

«Man vairs nav par ko cīnīties. Kad es tikko sāku boksēt, tad vēlējos kaut ko sasniegt. Tagad es neko vairs negribu. Esmu nolēmis kļūt par misionāru. Ir kāda kriestiešu misija, kas piedāvājusi man doties uz Bosniju, Ruandu vai citām valstīm, lai palīdzētu ar medikamentiem un pārtiku cilvēkiem, kuriem tas nepieciešams. Es ļoti vēlos nodarboties ar ko tādu, kas dotu labumu. Vienkārši gribētu palīdzēt ar ko noderīgu. Ja man tas neizdotos, tad es sevi varētu nosaukt par emocionāli mirušu.»

Taisons nācis pie slēdziena, ka Amerikā viņam vairs nav nekā ko darīt. Viņam neesot ļauts tikties ar savu meitu. Bokseris pārliecināts, ka cilvēki viņu nesaprotot. «Es vēlos kļūt laimīgs,» paziņojis Taisons, ko kompetenta ārstu komisija pirms nepilniem desmit gadiem atzina par plānprātiņu.