Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kārtējais seksa skandāls Klintona ģimenē

Kārtējais seksa skandāls ASV ir saistīts ar mūžam neremdināmo Bilu Klintonu. Viņa slaveno vārdu izmantojis žurnālists Edvards Kleins, lai gūtu pēc iespējas lielāku peļņu, popularizējot savu jauno romānu «Patiesība par Hilariju». Romāns gan vēl nav nonācis tirdzniecībā, bet Ņujorkas štata senatore un bijusī ASV pirmā lēdija Hilarija Klintone ir nobriedusi iesniegt prasību tiesā pret grāmatas autoru.

Hilarijas nodomu cēlonis ir skandalozais paparaci apgalvojums, ka bijušā prezidenta meita Čelsija pasaulē nākusi pēc izvarošanas, turklāt vardarbnieks bijis pats Bils Klinotns. Ceturtdaļgadsimtu seno notikumu Kleins pasniedz, balstoties uz anonīmu ziņu avotu sniegtās informācijas. Šis ziņotājs, kā tiek apgalvots, bijis šo notikumu liecinieks. Un šī šausminošā epizode ir tikai mazs posms lielajā Klintonu pāra skandālu ķēdē.

Senatorei Klintonei tuvu stāvošs cilvēks pavēstījis, ka eksprezidenta sieva ir nolēmusi iesniegt prasību tiesā pret Kleinu un apsūdzēt viņu melos. Klintonei tuvie cilvēki par nākamajā nedēļā izdodamo grāmatu izteikušies ar visai necenzētiem vārdiem.

Jāatzīst, ka šī skandalozā grāmata pie lasītājiem nonāks pēc feministes atmaskojošās grāmatas. Autore Kendisa Džeksone savā grāmatā «Viņu dzīves: Klintona mašīnas pakļautās sievietes» raksta par septiņu sieviešu likteņiem, kas cietušas no eksprezidenta Klitnona izdarībām. Kādu no viņām bijušais prezidents izvarojis, kādu šantažējis un diskreditējis. Par Klintona galveno upuri Džeksone uzskata viņa iespējamo mīļāko Dženiferu Flauersu, radiožurnālisti Saliju Perdjū, bijušo Baltā nama praktikanti Moniku Levinsku un Klintona izvaroto medicīnas māsu Huanitu Broudriku.

Feministe Džeksone acīmredzot nolēmusi izmantot mirkli, kad tiek izdota Bila Klintona grāmata «Mana dzīve», un izmantoja arī tās nosaukumu savā darbā. Feministes darbs veikalu plauktos parādījās vienā dienā ar eksprezidenta atmiņām. Iespējams, vēl vienas grāmatas iznākšanu, kurā aprakstīti Klintona «varoņdarbi», eksprezidenta ģimene neizturēs.