Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

62 472 autovadītājiem ir vismaz viens pārkāpumu uzskaites punkts

Līdz šā gada 1. jūnijam Latvijā reģistrēti 213 785 (arī bez soda punktiem) ceļu satiksmes drošības pārkāpumi. 62 472 cilvēkiem ir vismaz viens pārkāpumu uzskaites punkts, liecina Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) apkopotā informācija.

Par braukšanu reibumā kopā sodīti 9825 vadītāji, bez vadītāja apliecības sodīts 3761 cilvēks jeb 38,3% no kopēja skaita, kas aizturēti par braukšanu reibumā.

No «jaunajiem» vadītājiem reibumā aizturēti 700 cilvēki jeb 7,1%.

Līdz šim 419 transportlīdzekļu vadītāji ir apmeklējuši satiksmes drošības kursus un «dzēsuši» divus uzskaites punktus, kā arī Pārkāpumu uzskaites punktu sistēmā paredzēto ietekmēšanas līdzekli — eksāmenu ceļu satiksmes drošības jautājumos — ir nokārtojuši 13 transportlīdzekļu vadītāji un arī «dzēsuši» divus uzskaites punktus.

Jau 114 vadītājiem, tā kā sasniegts maksimāli pieļaujamais uzskaites punktu skaits, ir piemērots transportlīdzekļa vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz vienu gadu.