Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kailijas ārstēšana var ieilgt

Nesen operētās Kailijas Minogas veselības stāvoklis ir daudz sliktāks, nekā tika uzskatīts iepriekš. Ārste, kas operējusi Kailiju, bija pārliecināta, ka dziedātāja tuvākajā laikā izveseļosies. Arī pati Kailija tā domāja.

Pateicoties Kailijas drauga rūpēm un bažām par popdīvas veselību, viņas krūts vēzis tika atklāts ļoti agrīnā stadijā. Ārsti apgalvoja, ka ārstēšanās procesā varēs iztikt bez ķīmiskās terapijas, kas atstāj ietekmi uz sievietes auglību. Pēc operācijas Minoga izgāja radioterapijas kursu, kas ir mazāk kaitīgs salīdzinājumā ar ķīmisko terapiju. Ārsti solījuši, ka pēc pieciem gadiem dziedātāja varēs īstenot savu sapni — kļūt grūta un dzemdēt mazuli.

Taču mazliet vēlāk mediķi nolēma, ka daudz efektīvāka ārstēšana būs, ja izmantos abas terapijas. Tiesa, Austrālijas ārsti apsolīja izdarīt visu, lai Kailija paliktu auglīga pat tajā situācijā, kad lietotu ķīmisko terapiju. Kailijas draugs Olivjē Martiness izteicies, ka dziedātāja ļoti pārdzīvo šo situāciju: «Viņa cenšas būt drosmīga, taču, patiesību sakot, šad tad viņa nokar degunu.«

Pirms dažām dienām Minoga visiem pielūdzējiem pavēstījusi, ka viņas ārstēšanās var ieilgt. Tāpat dziedātāja pateicās visiem atbalstītājiem un tiem, kas ziedojuši līdzekļus dažādiem labdarības fondiem.