Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Visā Jūrmalā var droši peldēties

Vasara glāsta ar kautrīgiem saules stariem, un, kā informē Sabiedrības veselības aģentūras Tukuma filiāle, ūdens kvalitāte visās Jūrmalas peldvietās atbilst standartiem. Tas nozīmē, ka peldēties var droši, ja vien ūdens vēsums neuzdzen šermuļus, interneta portālu «Apollo» informēja Edmunds Imša, Jūrmalas pilsētas Domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs.

Ceturtdien, 16. jūnijā, plkst. 15.45 ūdens temperatūra Majoru peldvietā bija +15 grādi, bet gaisa temperatūra +18 grādi.

Ūdens analīzes ir veiktas visās 11 Jūrmalas peldvietās: Jaunķemeros, Kauguros, Vaivaros, Asaros, Mellužos, Pumpuros, Dubultos, Majoros, Dzintaros, Bulduros un Lielupē.

Ūdens analīzes Jūrmalas peldvietās veic katru nedēļu. Divas reizes mēnesī analīzes veic par Labklājības ministrijas piešķirtiem līdzekļiem, bet pārējās nedēļās — pēc Jūrmalas pilsētas Domes pasūtījuma.

Ūdens kvalitātes analīzē tiek pārbaudīts kopējais koliformu baktēriju skaits un fekālo koliformu baktēriju skaits. Tāpat tiek analizēta ūdens krāsa un minerāleļļu klātbūtne, kā arī citi rādītāji.