Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Žirinovskis apsveic Baltiju ar 65. gadadienu kopš iekļaušanās PSRS

Skandalozais Krievijas Valsts domes deputāts un Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas (KLDP) līderis Vladimirs Žirinovskis piektdien uzstājās Valsts domes plenārsēdē un apsveica Baltijas valstis «ar 65. gadadienu kopš to iekļaušanās Padomju Savienībā».

Latvijā piektdien tiek atzīmēta Latvijas Republikas okupācijas diena, tāpēc pie namiem jāizkar karogi sēru noformējumā.

«Pirms 65 gadiem tika atjaunota Krievijas impērijas, Padomju Savienības jurisdikcija,» sacīja deputāts. Pēc viņa teiktā, laiks no 40. līdz 90. gadiem bija «labākie gadi šo valstu vēsturē». Žirinovskis uzskata, ka tieši gados, kad Lietuva, Latvija un Igaunija bija iekļautas Padomju Savienības sastāvā, tās guva vislielākos panākumus un šie gadi esot bijuši īsts laikmets šo valstu vēsturē.

«Lietuvas, Latvijas un Igaunijas iedzīvotājus var apsveikt ar to,» teica politiķis, paužot viedokli, ka tādus panākumus Baltijas valstis vairs nekad negūs. Viņš norādīja, ka patlaban tās iestājušās Eiropas Savienībā un tas, viņaprāt, pasliktinot ekonomisko stāvokli un samazinot darba vietu skaitu šajās valstīs.