Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bābelītes ezerā noslīkst pusaudze

Piektdien pēcpusdienā Rīgā, Bābelītes ezerā, noslīkusi kāda aptuveni 12 gadus veca pusaudze, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) preses sekretāre Inese Tīmane.

Ap plkst.15 RPP Ūdenslīdēju un glābšanas dienesta darbinieks Bābelītes ezera pretējā krastā pamanījis cilvēku aktīvu rosīšanos un devies ar laivu uz otro krastu. Vēl airējot viņš pamanījis slīkstošu cilvēku, taču piekļūstot nelaimes vietai pusaudze vairs nav bijusi redzama.

Pēc Tīmanes teiktā, glābējs vēl vairākas reizēs ir ieniris, taču pusaudzi vairs nav manījis, tādēļ pieņemts lēmums par ūdenslīdēju pieaicināšanu.

Ap plkst.16 RPP ūdenslīdēji ezerā atraduši noslīkušo meiteni. Pēc sākotnējās informācijas, noslīkusī ir aptuveni 12 gadus veca.

RPP pārstāve norādīja, ka šis ir pirmais nelaimes gadījums šogad Rīgas ūdenstilpnēs, kurās patrulē RPP Ūdenslīdēju un glābšanas dienesta darbinieki.

11. jūnijā glābēju palīdzība bija nepieciešama nedaudz iereibušajam 1976. gadā dzimušajam Mārim, kurš ar somu nolēma pārpeldēt Bābelītes ezeru. Viņa spēki izsīka ezera vidū. Glābēji jauno vīrieti paspēja izglābt pēdējā brīdī.

No 1. maija līdz 15. jūnijam RPP Ūdenslīdēju un glābšanas dienests 17 gadījumos sniedzis medicīnisko palīdzību. 16 gadījumos palīdzība sniegta Vecāķu pludmalē. Tāpat šajā pludmalē glābēji meklējuši sešus vecākiem pazudušus bērnus.