Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Konkurss «Papardīte — Jāņu puķe» noslēdzies

Īsais Jāņu blēņu stāstu konkursiņš noslēdzies. Ar dažiem iesūtītajiem konkursa darbiem jau varējāt iepazīties. Pārējos publicēsim tuvākajā laikā.

Nevarētu gan teikt, ka šoreiz jūs bijāt īpaši čakli — iespējams, ka laika rakstīšanai bija par maz — jāsteidz apdarīt visus darbus, lai 23. jūnija vakarā trauktos uz Raiskumu un piedalītos [s:8069].

Tātad veicināšanas balvas  — ielūgumus uz «Limuzīnu Jāņu nakts krāsā» varat saņemt jau šodien, piezvanot pa tālruni 7055341 Sindijai un nosaucot e-pasta adresi, no kuras sūtījāt savus konkursa darbus. Atcerieties, ka katrs ielūgums paredzēts divām personām!

Veicināšanas balvas piešķirtas:

Mazdakterim (par draiskajām apdziedāšanās dziesmām tiem, kam problēmas ar potenci),

Ontūnam Mazpisānam (par 21 četrrindi «Voldiņa Līgonakts alošanās papardēs»),

Pilsētniecei (par stāstiņu «Papardes zied savādāk»),

Gintai (par atzīšanos «Visas cerības — uz papardēm!»),

Mumitei (par stāstiņu «Soliņš zem ceriņu krūma»). 

Savukārt lielās balvas — divas dāvanu kartes 20 latu vērtībā skaistumkopšanas salonā «Coretti» (Dzirnavu ielā 91, 2. korpuss) — konkursa uzvarētāji (piezvanot pa minēto tālruņa numuru) varēs saņemt rīt, 22. jūnijā, vai pēc svētkiem — 27. jūnijā.

Lielās balvas piešķirtas:

Ilmai Hermansonei (par stāstu «Kailai peldēties iet…»),

Baibucim (par stāstiņu «Mīla vīla»).

Ļoti jauku stāstiņu iesūtījusi arī Čiekurs brunčos, diemžēl mazliet par vēlu… Laikam šoreiz būs jāapmierinās tikai ar morālo gandarījumu…

Lai jums jauki Līgosvētki! Atcerieties vienīgi Leona nerātnajās dziesmās pausto brīdinājumu:

Jūnijā, kas ziedus plūca,
Ziemā Dieviņš bērnus sūta.