Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aizturēts jaunietis narkotisko vielu realizācijas brīdī

Šā gada 13. jūnijā policijas darbinieki aizdomās par narkotisko vielu nelikumīgu glabāšanu un realizāciju aizturēja 1984. gadā dzimušu jaunieti, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību birojs. 

Valsts policijas (VP) Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes (GKrPP) Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) darbinieki, veicot operatīvos pasākumus, Talsos aizturēja 1984. gadā dzimušo Oļegu narkotisko vielu tirdzniecības brīdī.

Pie Oļega policijas darbinieki atrada un atsavināja 515,5 tabletes tarēna, kas pazīstamas kā bijušās PSRS civilās aizsardzības individuālajās aptieciņās izmantotais zāļu līdzeklis, kas satur psihotropas vielas.

Ierosināta krimināllieta pēc Krimināllikuma 2531. panta 1. daļas «Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu», kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz desmit gadiem.

Šā gada 17. jūnijā tiesa kā drošības līdzekli Oļegam piemēroja apcietinājumu.

ONAP darbinieki turpina pirmstiesas izmeklēšanu ar mērķi noskaidrot un pierādīt iespējamos citus aizturētās personas izdarītos noziedzīgos nodarījumus.