Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atsavināti trīs kilogrami marihuānas

Šā gada 15. jūnijā Valsts policijas darbinieki aizturēja divus narkotisko vielu tirgotājus un viņiem atsavināja vairāk nekā trīs kilogramus marihuānas, par to portālu «Apollo» informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību birojs.

Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes darbinieki, veicot operatīvos pasākumus, narkotisko vielu realizācijas brīdī aizturēja 1975. gadā dzimušo Viesturu, kas agrāk sodīts par laupīšanu un zādzību, kā arī par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu. Policijas darbinieki aizturēja arī 1975. gadā dzimušo Aleksandru, kas jau agrāk nonācis policijas darbinieku redzeslokā aizdomās par nelikumīgu ieroču un munīcijas glabāšanu.

Pie abām aizturētajām personām un viņu dzīvesvietās tika atrasts un izņemts kopumā 3044,9621 g marihuānas, kā melnā tirgus vērtība ir aptuveni 30045 Ls.

Ierosināta krimināllieta pēc Krimināllikuma 2531.panta 3. daļas «Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu, ja tas izdarīts organizētā grupā vai ja tas izdarīts ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā», kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Šā gada 17. jūnijā abām aizturētajām personām tiesa kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu.

Turpinās izmeklēšana.