Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aktuāls Jānis — Jānis Jubalts

Ak, laimīgie Jāņi un Līgas — viņu vārdi tiek sumināti un sveikti divas dienas no vietas. Ir jauki apzināties, ka tava vārdadiena ir arī Nacionālie svētki! PUFF atrada vienu no apburošākajiem Latvijas Jāņiem — prātnieku Jāni Jubaltu.

Kad pēdējo reizi baudīji brīvdienas?

Brīvdienas mūziķim ir nosacīts jēdziens, jo tikpat labi es atpūšos kopā ar draugiem — Prāta Vētru, gan izbraukumos koncertējot, gan makšķerējot kādā no Latvijas ezeriem.

Kādām puķēm obligāti jābūt Jāņu dienas vainagā?

Galvenais, ir jābūt ozolzariem, bet puķes atstāšu meiteņu vainagiem (vēlams — margrietiņas). Un novēlējums — katram atrast papardes ziedu.

Tu labi proti melot?

Kā katrs kārtīgs jaunietis runāju taisnību un tikai taisnību.

Vai tevi mulsina tas, ka Brintija Spīrsa pati neraksta savas dziesmas?

Pirmo reizi šo faktu dzirdu, tā ka tas mani principā neinteresē. Vairāk mani uztrauc viņas gaidāmais mazulis — būs puika vai meitene? Bet jau tagad — apsveicu un sūtu laba vēlējumus viņai un gaidāmajam mazulim.

Kas ir tie cilvēki, kuri zina visu patiesību par tevi?

Es.
Vai ceturtdien tu jau zini, ko darīsi sestdien?

Pārsvarā — ne, jo īsziņu no menedžmenta par sestdien gaidāmajiem darbiem saņemu piektdien (tas tā — lai neaizmirstas).

Kura ir skaistākā Līga?

No Aizkraukles rajona.

Kam tu tici vairāk — faktiem vai teorētiskām analīzēm?

Tie viens no otra nav atņemami, jo fakti balstās uz teoriju un dziļu analīzi.

Ko tu gribētu, lai nosauc tavā vārdā — jaunu automašīnas modeli vai zinātnisko teoriju?

Māris Mihelsons apsolīja, ka savu dēlu nosauks manā vārdā, — par to esmu lepns un gandarīts, ka mans vārds turpināsies nākamajās paaudzēs, tāpēc mašīnas un teorijas te nestāv ne tuvu, ja nu vienīgi Māra Mihelsona dēls būs mašīnu dizaineris un savu jauno modelīti nosauks savā un manā vārdā.

Kādas Jāņu dienas tradīcijas parasti ievēro?

Manas pamattradīcijas — vienmēr kopā ir ģimene un draugi, jābūt alum, sieram, jālec pāri ugunskuram un jādzied Jāņu dziesmas. Un, ja tas jums neliekas pārāk jautri, iemetiet kādu šīfera plāksni ugunskurā — un tad tik jūs redzēsies jautrību!