Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

NHL drafts varētu notikt vēlāk

Tā kā joprojām NHL un NHL Spēlētāju asociācija (NHLPA) nav parakstījušas kolektīvo darba līgumu, izpaliks 23. jūnijā Otavā paredzētā ikgadējā NHL drafta ceremonija. Tomēr pasākums varētu notikt vēlāk.

Pagājušajā nedēļā Toronto puses četrās dienās tikās kopumā 28 stundas. Vairs nav tālu tas brīdis, kad puses varēs parakstīt kolektīvo darba līgumu, tamdēļ aktualizējies šīssezonas drafta jautājums.

Sākotnēji iepriekš tika ieplānots, ka drafts varētu notikt 23. jūnijā Otavā, taču, nepanākot vienošanos, arī šī ceramonija palika tikai ieceru līmenī. Šīgada draftā jeb jauno spēlētāju izvēles ceremonijā tiktu izraudzīti pamatā 1987. gadā dzimušie un vecāki hokejisti.

Pēc aptuvenām aplēsēm tiek runāts, ka drafta ceremonija varētu notikt 6. augustā un ļoti iespējams, ka tas notiks kādā citā vietā — piemēram Ņujorkā. Pavisam noteikti ceremonija atšķirsies no ierastās. Klātienē piedalīsies tikai paši labākie jaunieši. Savukārt NHL klubi savus izraudzītos spēlētājus varētu nosaukt neklātienē — telefoniski vai izmantojot internet tīklu.

No Latvijas hokejistiem vislielākās cerības tikt draftētam ir aizsargam Oskaram Bārtulim, kuram tiek prognozēta trešā drafta kārta.