Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<I>Chupes</I> dodas uz Angliju pie savas meitenes

«Es braucu ciemos pie savas mīļotās meitenes; viņa pašlaik atrodas Anglijā. Gribu izjust jaunu elpu, citu pieredzi, jaunas sajūtas, jo Latvijā man pazudis mērķis turpmākajai dzīvei,» tā par savu iecerēto ceļojumu «Vakara Ziņām» stāsta «Talantu fabrikas» bijušais dalībnieks Chupes jeb Ainārs Gruznovs.

«Negribu teikt, ka man Latvijā nepatīk un Anglijā mani sagaida kas pasakains. Dodos turp, jo jūtos izsmēlis sevi Latvijā. Teiksim — esmu pazaudējis šeit mērķi,» atklāts ir Chupes. «Protams, ceru, ka mani turp pavadīs veiksme. Varētu teikt, ka dodos uz citiem medību laukiem meklēt savu laimi. Arī mana mīļotā meitene jau mēnesi atrodas Anglijā.»

Savukārt, runājot par skatuves dzīvi, puisis stāsta: «Nevarētu teikt, ka vairs vispār nekad nedziedāšu Latvijā, protams, ka to darīšu, tikai šobrīd vēlos iegūt jaunu pieredzi Anglijā. Man vasarā nav ieplānoti koncerti, jo dodos šajā ceļojumā. Domājams, ka Latvijā atgriezīšos augustā uz vienu nedēļu, lai apciemotu savu vecmāmiņu un draugus.» Arī Chupes meitene ir no Latvijas, kas devusies uz Angliju strādāt, taču puisis nevēlējās atklāt, ko tad īsti viņa tur dara. Atliek vien gaidīt augustā abus atgriežamies ar interesantiem stāstiem par dzīvi Anglijā.