Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Maša Berezina ar Annas likteni

TV3 katru darbadienas vakaru varam vērot krāš­ņu, sižetiski aizraujošu seriālu «Dārgā Maša Berezina». Tās scenārijs ir gandrīz no dzīves no­skatīts — filmas galvenās lomas atveidotāja Anna Azarova gluži tāpat kā Maša ir profesionāla mo­dele, kas daudzus ga­dus pavadījusi ārzemēs, tur sastapusi mīlestību, piedzīvojusi šķiršanos un beigu beigās nolēmu­si atgriezties dzimtenē.

Par modeli Anna Azarova kļuva pavisam nejauši. Reiz kopā ar māti pastaigājoties, viņas uzrunājis kāds franču modeļu aģentūras menedže­ris. Toreiz Annai bija tikai 15 gadi, viņa mācījās pavisam parastā skolā, un modelēs karjera meitenei pat sapņos nerādījās. Taču menedžeris bija neatlaidīgs un Annai ne­mitīgi zvanījis pat gadu. Bei­gu beigās menedžera darba piedāvājums interesants šķitis Annas mātei, kura meitu pierunāja doties uz Parīzi.

Dzīve Parīzē -aizraujoša

Anna savos 16 gados sāka jaunu dzīvi svešā valstī, nezi­not nevienu svešvalodu. Viņa gan norāda, ka agrā jaunībā viegli padodoties jebkurš darbs. Tā Anna pavisam īsā laikā apguva kā angļu, tā arī franču valodu. Viņa gan at­zīst, ka, nokļūstot svešā liel­valstī, arī bailes un nedrošī­bas sajūta nebija sveša. Arī viņa skuma pēc mājiniekiem un draugiem. Toties dzīve Pa­rīzē bijusi ļoti interesanta. Tieši modeles darbs Annai ļā­vis gan pašai nopelnīt pietie­kami daudz naudas, gan arī apceļot gandrīz visu pasauli. Jā, dzīve Parīzē nav ļāvusi garlaikoties! Anna atceras, ka bieži piedzīvotas situācijas, kad paredzēta filmēšanās vienā valstī, bet pēkšņi plāni mainījušies, un viņai bijis jāli­do uz citu zemi. Bieži vien pēc tālākiem braucieniem, tikko Anna bija izkrāvusi ce­ļasomas, tā aģenti zvanījuši, ka drīz atkal jādodas ceļā. Apmēram reizi divos mēnešos viņa apciemojusi arī savējos Maskavā.

Uz jautājumu, vai ārzemēs Annai nav nācies saskarties ar visai negatīvu attieksmi nacionalitātes dēļ, viņa atce­ras: «Pirmajos gados, kad cil­vēki uzzināja, ka esmu no Krievijas, viņi bieži vien sacī­ja «Jūs tiešām esat krieviete? Nu, skaidrs… Visi krievi ir tādi…» Taču beidzamajos ga­dos cilvēku attieksme vairs šāda nebija.»

Mīla Parīzē

Mēnesi pēc pārcelšanās uz Parīzi Anna iepazinās ar jau­ku francūzi. Pamazām drau­dzīgās attiecības pārtapa mīlestībā. Viņš bija biznesmenis, cilvēks, kas no modes pasau­les stāvējis visai tālu. Tieši viņš Annai palīdzēja apgūt svešvalodas, jo sākumā abi pat nevarēja sarunāties. Ja simpātiskais francūzis Annai gribējis kaut ko pateikt, vi­ņam bija jāzīmē kāda skaid­rojoša bildīte. Viņa atceras, ka kopā pavadītie seši gadi bijuši burvīgi. Kāpēc tad abi izšķīrās? Anna uzskata, ka at­tiecības vienkārši sevi bija izsmēlušas.

Palikusi viena, Anna sāku­si domāt, ko darīt tālāk. Vi­ņai tobrīd bija 23 gadi. Asto­ņus no tiem Anna bija pava­dījusi, strādājot modelēs dar­bu. Ko tālāk? No modelēs darba Anna bija nogurusi, turklāt arvien biežāk viņa iz­juta vecāku trūkumu, kuri kategoriski bija atteikušies pārcelties uz Parīzi. Bet pie­ņemt izšķirošu lēmumu An­nai palīdzēja nejaušs gadījums. Kad viņa bija atbrau­kusi pie vecākiem uz svēt­kiem, seriāla veidotāji Annai bija piedāvājuši piedalīties provēs uz galveno lomu.

No modeles - par aktrisiGalvenā loma seriālā «Dār­gā Maša Berezina» nebūt neie­krita Annai klēpī. Viņai bija jāiztur liela konkurence. Pirms filmēšanās seriālā Anna pabei­dza aktiermeistarības skolu. Jautāta par epizodēm, kuras nospēlēt esot visgrūtāk, viņa atbild, ka tās ir attiecības ar bērnu. Tā kā Annai pašai bēr­nu vēl nav, visgrūtāk padodas ekrānā attēlot mātes jūtas. Tā­pēc šīs epizodes viņa iestudē­jot mājās kopā ar savu mam­mu. Grūtības gan nav mainījušas Annas lēmumu kļūt par profesionālu aktrisi, jo tieši darbs seriālā viņai sagādājot vislielāko gandarījumu.