Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tiesa atjauno darbā KNAB Izziņas nodaļas priekšnieku Ilmāru Bodi

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien apmierināja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Izziņas nodaļas priekšnieka Ilmāra Bodes prasību par viņa atjaunošanu darbā un kompensācijas izmaksu par piespiedu darba kavēšanu.

Tiesa atzina par spēkā neesošu KNAB priekšnieka 2. marta rīkojumu par Bodes atstādināšanu no darba pienākumu pildīšanas un 11. aprīļa rīkojumu par disciplināra soda piemērošanu, ar kuru Bode tika atbrīvots no darba birojā.

Tiesa, šodien pasludinot sprieduma rezultatīvo daļu, uzdeva KNAB Izziņas nodaļas priekšnieka amatā atjaunot Bodi un izmaksāt viņam kompensāciju 3684 latus, kas būtu vidējā izpeļņa par laika periodu no 2. līdz 7. martam un no 22. marta līdz 21. jūnijam.

Tiesa pilnu sprieduma tekstu sagatavos rīt, pēc kā KNAB sola arī izvērtēt, vai šo lēmumu pārsūdzēs. KNAB uzdots arī apmaksāt 217 latus tiesas izdevumus.

Tiesa Bodes iesniegto prasību apmierināja tikai daļēji.