Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kellijai Osbornai nervu sabrukums liekā svara dēļ

Slavenās Osbornu ģimenes atvase Kellija pieteikusies rehabilitācijas centrā nevis ārstēties no narkotisko vielu atkarības, bet pēc nervu sabrukuma sava svara dēļ.

Kellijas māte Šerona Osborna pavēstīja, ka 20 gadus vecā dziedātāja ārstējas «Las Encinas» slimnīcā Kalifornijas štatā, jo esot pārāk daudz kritizēts viņas svars un izskats.

Šomēnes izskanēja ziņa, ka Kellija, kura ir uzveikusi atkarību no alkohola un pretsāpju medikamentiem, pieteikusies klīnikā sakarā ar atkarību no narkotiskām vielām.

«Kellijai bija nervu sabrukums viņas svara dēļ. Tas nav — es atkārtoju, nav — saistīts ar medikamentiem, es gribētu, lai tas būtu tik vienkārši, bet tā nav. Kellijai bija pilnīgs nervu sabrukums,» paskaidroja Šerona.

«Pēdējais piliens» esot bijis Kellijas saruna ar britu sarunu šova vadītāju, kurš pavaicāja, vai viņas fotogrāfijas ir digitāli pārveidotas, lai viņa izskatītos tieva.

«Tas bija pēdējais piliens. Mēs visi bijām patiešām nobijušies, mēs nezinājām, ko viņa varētu iesākt, tāpēc nolēmām, ka Kellijai nepieciešams terapijas kurss,» sacīja viņas māte, piebilstot, ka Kellijai iet «daudz labāk». Viņa palikšot rehabilitācijas centrā līdz jūnija beigām.