Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pētījums: «Apple» izvēle par labu «Intel» mazinās pārdoto datoru skaitu

«Apple» lēmums nomainīt «PowerPC» čipus ar «Intel» ražotajiem varētu nest ilgtermiņa ieguvumu gan kompānijai gan patērētājiem, savukārt īstermiņā datoru pārdošanas tempi varētu samazināties, secināts «Macworld Reader Panel» veiktajā pētījumā.

Atbildot uz jautājumu, vai «Apple» lēmums ietekmēs viņu lēmumu iegādāties «Mac» datoru nākamo divpadsmit mēnešu laikā, trešdaļa no aptaujātajiem atbildēja, ka šis lēmums mazinātu iespēju, ka viņi nopirks «Apple» ražoto datoru.

Aptauja tika viekta no 15. līdz 17. jūnijam aptuveni nedēļu pēc paziņojuma par «Apple» sadarbību ar «Intel», kas paredz pilnīgu pāreju uz «Intel» čipiem līdz 2007. gadam.

Tomēr lielākā daļa respondentu atbildēja, ka šis lēmums neietekmēs viņu izvēli, savukārt 13 procenti apgalvoja, ka jaunie čipi palielina izvēles iespējamību par labu Makiem.

18 procenti uzskata ka Maki ar «Intel» čipiem būs ātrāki; 15 procenti sagaida cenas samazinājumu. Un 29 procenti uzskata, ka jaunie datori būs gan ātrāki gan lētāki.