Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Klubā «Depo» uzstāsies <I>Mikael Stavöstrand</I>

Mikael Stavöstrand ir viena no galvenajām personām Zviedrijas elektroniskajā scēnā. Viņš ir plaši pazīstams ar savu unikālo klubu tehno interpretāciju, arī kā pēdējo gadu labākās eksperimentālās elektronikas producents. Viņš ir pazīstamākās zviedru elektroniskās mūzikas ierakstu kompānijas «Mitek» dibinātājs. Scēnā darbojas jau vairāk nekā desmit gadus, pirmo ierakstu izdevis 1998. gadā, bet plašāku atpazīstamību ieguva ar 2000. gadā izdoto «Lite CD».

Patlaban Mikael darbojas gan kā solo mākslinieks, gan sadarbojas ar citiem slaveniem Zviedrijas elektroniķiem. Ražīga sadarbība viņam izveidojusies ar Johan Skugge, ar ko kopā šogad izdotās trīs skaņuplates jau saņēmušas lieliskas mediju un slavenu dīdžeju atsauksmes, bet par supergrupu zviedru prese un elektroniskās scēnas pārstāvji jau dēvē viņa jaunāko projektu «Bulgur Brothers», kurā bez Mikael Johan Skugge vēl darbojas nesen «Depo» pabijušais un šogad zviedru «Grammy» saņēmušais Andreas Tilliander. Šogad vien dažādās Eiropas ierakstu kompānijās paredzēts izdot vairāk nekā desmit Mikael Stavöstrand un viņa projektu skaņuplates.

Pēdējo gadu laikā viņš ir uzstājies Ziemeļamerikā, Eiropā un Japānā.

Karstākā ziņa ir tāda, ka noslēgts līgums par viņa skaņdarba iekļaušanu Richie Hawtin (Plasticman) jaunākā miksa ierakstā.