Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Apollo»<I> </I>iesaistās Dziesmu dienas pasākumos

Interneta portāls «Apollo» sniegs plašu tehnisku un informatīvu atbalstu Dziesmu dienas pasākumiem, kas notiks 1. jūlijā Rīgā. «Apollo» ar saviem resursiem nodrošinās iespēju portālā skatīties filmētos materiālus un fotoreportāžas no dažādām pasākuma norises vietām. Paredzēts, ka visas dienas garumā informācija pastāvīgi tiks papildināta.

«Apollo», tāpat kā daudzi citi Latvijas uzņēmumi un valsts iestādes, labprāt vienojas kopīgā dziesmā ar pasākuma organizētājiem un dalībniekiem — reklāmas aģentūrām «Bates/Red Cell» un «Ze Guru», sabiedrisko attiecību aģentūru «RKT Publicitāte», Tūrisma attīstības valsts aģentūru u. c. —, jo uzskata, ka Dziesmu dienas ideja ir oriģināla un sabiedrībā pozitīvas emocijas rosinoša, tas ir lielisks veids, lai apliecinātu dziesmas nozīmi mūsu tautas kultūrā un arī rādītu mūsu viesiem Latviju kā dziedošu un radošu zemi.

Dziesmu diena ir iekļauta IX Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku programmā, un šajā dienā visi tiek aicināti uz sadziedāšanos. Rīgā Dziesmu dienas laikā Vecrīgā un Stacijas laukumā tiks uzceltas brīvās skatuves un teltis, kur ikviens, kas vēlēsies, varēs dziedāt. Tuvākajā laikā internetā tiks publicēti padomi, kā iesaistīties Dziesmu dienā, kā arī Dziesmu dienas notikumu kalendārs. Dziesmu dienā piedalīsies daudzi Latvijas uzņēmumi. Arī «Lattelekom» darbinieki paredzējuši vareni sadziedāties ar kori «Kamēr...».

«Lattelekom» Uzziņu dienesta «118» operatori Dziesmu dienā palīdzēs tiem, kam būs piemirsušies kādas dziesmas vārdi.

Dziesmu dienā piedalīsies arī sabiedrībā zināmas personas — mūziķi, politiķi un uzņēmumu pārstāvji. 

Režisors Askolds Saulītis spilgtākos Dziesmu dienas mirkļus iemūžinās dokumentālā filmā.