Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«BITE Latvija» palielina pamatkapitālu līdz 1,602 miljoniem latu

Telekomunikāciju uzņēmums UAB «Bite GSM» ir mainījis savu nosaukumu un turpmāk Lietuvā darbosies kā UAB «BITE Lietuva», portālu «Apollo» informēja Aukse Armonaite, «BITE» uzņēmumu grupas preses sekretāre. Meitas uzņēmums Latvijā, kas sākotnēji tika reģistrēts ar nosaukumu SIA «Bite Mobile», no 7. jūnija darbojas ar jaunu nosaukumu — SIA «BITE Latvija» un tā pamatkapitāls ir palielināts līdz 1 602 000 (1 miljons 602 tūkstoši) latu.

Pamatkapitāla palielināšana ir saistīta ar uzņēmuma nākotnes attīstības plāniem.

«Mēs palielinām SIA «BITE Latvija» pamatkapitālu, lai uzsāktu uzņēmuma darbību un apkalpotu mūsu nākotnes klientus Latvijā,» sacīja Jespers Teils Eriksens (Jesper Theill Eriksen), BITE uzņēmumu grupas izpilddirektors. Saskaņā ar viņa teikto, pamatkapitāla palielināšanas process turpināsies arī nākotnē. Tas tiks īstenots vairākos posmos, jo uzņēmums paredz nepārtraukti paplašināt savu darbību un piedāvāto pakalpojumu klāstu atbilstoši klientu vajadzībām.

Šā gada 20. jūnijā tika pieņemts lēmums palielināt SIA «BITE Latvija» pamatkapitālu no 2 000 līdz 1 602 000 latu. Kapitāla daļu cena bija 5,65 miljoni latu.

«Paplašinot savu darbību mēs mainām arī uzņēmuma nosaukumu, jo vēlamies tikt uztverti kā patiesi starptautisks uzņēmums, kas apkalpo klientus gan Latvijā, gan Lietuvā,» sacīja Jespers Teils Eriksens.

BITE uzņēmumu grupā ietilpst divi uzņēmumi ar nosaukumu UAB «BITE Lietuva» un SIA «BITE Latvija».

Uzņēmums uzvarēja izsolē par UMTS/GSM mobilo sakaru licenci Latvijā šā gada 31. martā. Uzņēmums plāno uzsākt telekomunikāciju pakalpojumu sniegšanu jau šogad.