Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Brīvdienās Rēzeknes rajonā četriem cilvēkiem iekodušas čūskas

Brīvdienu laikā Rēzeknes slimnīcā pēc medicīniskās palīdzības vērsušies četri cilvēki, kuriem iekodušas čūskas, aģentūrai LETA pastāstīja slimnīcas galvenais ārsts Jāzeps Korsaks.

Šos gadījumus viņš viennozīmīgi nesaista ar Jāņu svinēšanu, bet gan ar cilvēku vēlmi lasīt meža zemenes, kuras pašlaik nogatavojas.

Brīvdienās Rēzeknes rajona Lūznavas pagastā čūska iekodusi kādam 1994. gadā dzimušam bērnam, Sokolku pagastā — 1987. gadā dzimušai jaunietei, vēl čūska sakodusi kādu 1941. gadā dzimušu daugavpilieti un 1979. gadā dzimušu sievieti.

Korsaks aģentūrai LETA atzina, ka slimnīcas darbiniekiem brīvdienās darba nav trūcis. 23. jūnijā traumpunktā pēc medicīniskās palīdzības vērsušies 22 cilvēki, 24. jūnijā — 41, 25. jūnijā — 37 un 26. jūnijā — 27. Lielākā daļa pacientu bija lietojuši alkoholu.

Ērces piesūkušās 11 cilvēkiem, 24. un 25. jūnijā suņi sakoduši četrus cilvēkus. Bijušas arī astoņas kriminālas traumas, trīs cilvēki guvuši apdegumus.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Rēzeknes brigādei un Rēzeknes pilsētas un rajona policijas pārvaldei Līgosvētki un garās brīvdienas bijušas samērā mierīgas.

Aģentūrai LETA VUGD Rēzeknes brigādē pastāstīja, ka ir sniegta palīdzība iedzīvotājiem dzīvokļa durvju atvēršanā. 25. jūnijā Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 146, deguši atkritumi. Atkritumi deguši arī Verēmu pagastā. Savukārt 26. jūnijā nodegusi māja Ozolmuižas pagastā.

Ceļu policija Rēzeknē un Rēzeknes rajonā par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā sastādījusi 32 protokolus, pilsētā brīvdienās bijušas septiņas nelielas avārijas.

27. jūnijā pilsētas tuvumā, Greivuļu krustojumā, avarējusi automašīna «Audi 80», kuras autovadītājs pie stūres aizmidzis. Rezultātā transportlīdzeklis nobraucis no ceļa braucamās daļas. Miesas bojājumus guvis automašīnas pasažieris, autovadītājs nebija lietojis alkoholu.

23. jūnijā Strūžānos uz ceļa atrasts 1964. gadā dzimuša vīrieša līķis. Iespējams, ka vīrietis neveiksmīgi kritis no divriteņa, braucot lejup no kalna.

Savukārt skandāla laikā Feimaņu pagastā miesas bojājumus guvis kāds vīrietis, kuram paziņa iedūris ar nazi plecā.