Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tests «Vai tev draud nodzeršanās?»

Tests. To, ka dzeršana rada jautrību, mēs no vēstures grāmatām esam apguvuši jau pamatskolas piektajā klasē, ja ne vēl agrāk. Taču daži īpatņi visu vakaru var jaukt degvīnu ar tekilu vai izsūkt neskaitāmus litrus alus un no rīta spēj ne tikai izskatīties kā tikko izauguši gurķīši, bet arī sajūt neparastu domu skaidrību un gara spēku. Citi savukārt, pie lūpām pieliekot nostāvējušos kefīru, no kaķenes sāk šaut uz zaļiem velniņiem, kuri, sakāpuši zirgos, jāj pa lustru. Ar laiku šādi cilvēki pārvēršas par margināliem alkoholiķiem, kuri tukšas pudeles dēļ gatavi pat… slepkavot. Lai tu nenonāktu uz šāda ceļa, aizpildi tālāk šo testu un noskaidro, vai no vienas heresa glāzītes tevi nevajās mūžīgo paģiru sindroms.

1. Izdzirdot vārdu «alus», tu atceries, ka:

A. Pēc pāris alus pudelēm sāc sajust seksuālu uzbudinājumu un vieglumu gūžas kaulā.

B. Pēc vienas pudeles sāc šaubīties — kāpēc naudu tērēt šādam štruntam, ja ir iespēja nopirkt pudeli degvīna, lai piedzirdītu draudzenes līdz cūciskam stāvoklim.

C. 13 gadu vecumā uzzināji — divlitrīgā alus pudele ir «pups», bet degvīns ar sulu — «skrūve».

2. Vārds «alus» vislabāk rīmējas:

A. Alus — ledus, alus — medus, alus — vidus.

B. Alus — sula — ūdens — degvīns.

C. Alus — sekss — rokenrols.

3. Pekausis, tavuprāt, ir:

A. Mīļš, spalvains un ausains krokodila Genas draugs.

B. Spilgta liecība autora Eduarda Uspenska psihiskajai nelīdzsvarotībai.

C. Alus pudele, kuras tilpums ir 0,5 litri.

4. Tava balss ierakstā skan kā:

A. Dzintra Kolāta balss («Runā Rīga, pareizs laiks…»).

B. Marisa Andersona balss («Sitiens! Vārti! Ai! — Vārtu stabiņš!»).

C. Jāņa Ādamsona balss pēc izraisītās autoavārijas («Nūūū, šaplotieš, pliekšā blaucošā automašššīna štlauji noblemžēja…»).

5. Tavs mīļākais rakstnieks ir:

A. Aleksejs Tolstojs, jo viņš izdomāja nosaukumu tavai mīļākajai limonādei «Buratino».

B. Ērihs Marija Remarks, jo viņa varoņi vienmēr dzer cēlo kalvadosu.

C. Čārlzs Bukovskis, jo viņš katru nakti izdzēra puslitru viskija un divus iepakojumus alus.

***

Rezultāti

Ja atbildēs dominē «A» varianti, tava bez-alkoholiskā dzīve ir tik sakārtota, akurāta, garlaicīga un netālredzīga, ka vienā jaukā dienā tu gribēsi uzzināt jēdziena «piesūkties» nozīmi. Tu sajauksi absintu ar B–52 un pēc tam uz pagalma soliņa ieraudzīsi nevis ierastās pensionāres, bet Madonnu un Britniju Spīrsu. Bet jāņem vērā, ka nesagatavots organisms neizturēs ievērojamu spirtoto dzērienu devu, tāpēc tev ir divi varianti: vai nu visiem alkoholisko dzērienu supermārketiem un alus tirgotavām netuvojies tuvāk par jūdzi, vai arī laikus izīrē sev guļas vietu tuvējā atskurbtuvē, iepazīsties ar rajona psihiatriskās dziedinātavas sanitāriem un pie šuvējas pasūtini savam izmēram atbilstošu trako kreklu.

Ja visvairāk atbildēji ar «B» variantu, tu esi kluss, bet netikls. Tu iedzersi pa glāzītei mājīgā ģimenes lokā un no laimes bērniem lasīsi sava mīļākā dzejnieka darbus, palaikam šļupstot un sajaucot vietām vārdus. Bet, ja tev ceļā trāpīsies čūska sieva, teroriste sievasmāte vai slepkava priekšnieks, tu tūdaļ pārvērtīsies par kiborgu ar cūkas acīm, kurš meklē kārtējo pudeli «kibordznieka».

Ja pārsvarā izvēlējies «C» variantu, Antona Čehova frāze: «Tikko piedzimušais, pirms iekliedzās, momentāni izdzēra glāzi degvīna» uz tevi attiecināma par 403 procentiem. Tu nekādā gadījumā nenodzersies kaut vai tāpēc, ka tādiem kā tu, pasaulē ierodoties, asins stiprums jau ir 90 grādi. Tu drīksti jaukt kopā vienalga ko un jebkurās proporcijās. Tava dzīve paies lēni un mierīgi, tikai tu visu laiku brīnīsies, kāpēc tev visapkārt ir četru dimensiju telpa.