Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lujāna kabineta iekārtošanai Rātsnamā atvēlēti 10 000 latu

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Jura Lujāna (LPP) kabineta iekārtošanai Rātsnamā pilsētas šā gada budžeta grozījumos atvēlēti 10 000 latu. Kabineta iekārtošanai tomēr varētu iztērēt par pusi mazāku summu.

Kā aģentūrai LETA skaidroja Rīgas domes informācijas un sabiedrisko attiecību projektu koordinators Dzintars Zaļūksnis, par 10 000 latu bija paredzēts iegādāties mēbeles, kā arī ierīkot papildu durvis starp kabinetiem.

Saskaņā ar veikto cenu aptauju mēbeļu iegādei būs nepieciešami apmēram 5000 latu. Mēbeles būs vajadzīgas darba, atpūtas un uzgaidāmajai telpai.

No ieceres izveidot papildus durvis, lai savienotu vicemēram paredzētās telpas, Lujāns esot atteicies, tādējādi atlikušie 5000 latu, kas bija paredzēti durvju iegādei un to ierīkošanai, paliks pāri, norādīja Zaļūksnis. Par šīs summas turpmāko izlietošanu lems deputāti.

Kā aģentūrai LETA atzina mēbeļu salonā «Kate — mēbeles draugiem», 5000 latu mēbeļu iegādei ir diezgan liela summa un vicemēra telpām mēbeles, iespējams, varētu iegādāties arī par mazāku summu. Izmaksas atkarīgas no mēbeļu veida — par šādu summu varot iekārtot gan vienu darba vietu, gan sešas.