Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kirkorovs sarīko kārtējo skandālu

Krievijas estrādes zvaigzne Filips Kirkorovs no lidostas «Šeremetjevo–2» devās uz savu dzimteni Bulgāriju, kur paredzējis sniegt koncertu. Lidostā dziedātājs apliecināja savu skandālista slavu.

Ieraudzījis pie bagāžas apskates zonas daudz cilvēku, Kirkorovs sadrūma un kala plānus, kā izvairīties no tikšanās ar vienkāršajiem ļaudīm, kuri rātni gaida savu kārtu.

Lai pievērstu muitas darbinieku uzmanību, dziedātājs sāka viņu priekšā staigāt turpu šurpu. Kad viņu ievēroja, Kirkorovs sarīkoja īstu skandālu. Dziedātājs visai asā formā muitas darbiniekiem atteica personīgo apskati. Tas, ka viņa koferu un somu saturs var kļūt par sabiedrības īpašumu, skatuves zvaigzni galīgi neapmierināja.

Paskandalējies ar muitniekiem, Kirkorovs panāca ievērojamus atvieglinājumus — speciāli viņam tika atvērts otrs caurlaides punkts. Taču tik un tā dziedātājam nācās iziet caur metālmeklētāja rāmi un paziņot, vai viņam ir līdzi narkotikas vai asi priekšmeti. Spriežot pēc Kirkorova sejas izteiksmes, dziedātājs kārtējo reizi gribēja atbildēt ar rupjību, taču attapās un klusējot devās uz lidmašīnu.