Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

KNAB pārsūdzēs tiesas lēmumu par Bodes atjaunošanu darbā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nolēmis pārsūdzēt Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedumu, ar kuru biroja Izziņas nodaļas priekšnieka amatā tika atjaunots Ilmārs Bode, aģentūrai LETA apliecināja biroja priekšnieks Aleksejs Loskutovs.

Pašlaik spriedums vēl nav pārsūdzēts, taču KNAB to nolēmis darīt, atzina Loskutovs, vēlreiz uzsverot jau iepriekš pausto, ka Bode nav cienīgs būt biroja amatpersona.

Kā ziņots, Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa apmierināja Bodes prasību par viņa atjaunošanu amatā.

LETA jau ziņoja, ka tiesa atzina par spēkā neesošu KNAB priekšnieka 2. marta rīkojumu par Bodes atstādināšanu no darba pienākumu pildīšanas un 11. aprīļa rīkojumu par disciplināra soda piemērošanu, ar kuru Bode tika atbrīvots no darba birojā. Tiesa, pasludinot sprieduma rezolutīvo daļu, uzdeva KNAB Izziņas nodaļas priekšnieka amatā atjaunot Bodi un izmaksāt viņam kompensāciju 3684 latus, kas būtu vidējā izpeļņa par laika periodu no 2. līdz 7. martam un no 22. marta līdz 21. jūnijam. KNAB uzdots arī atmaksāt 217 latus — tiesas izdevumus.

Tiesa Bodes iesniegto prasību apmierināja tikai daļēji.

Bode pēc sprieduma pasludināšanas aģentūrai LETA sacīja, ka viņš vēl nevar pilnībā komentēt pasludināto spriedumu, taču esot apmierināts. Viņš arī nezināja, kad varēs atgriezties darbā, jo «šādus jautājumus izlemj ārsts».