Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Degvielas cenām jauns rekords

Lielākais degvielas mazumtirgotājs SIA «Latvija Statoil» šorīt atkal paaugstinājis degvielas cenas, līdz ar to kompānijas uzpildes stacijās cenas sasniegušas jaunu augstāko līdz šim fiksēto līmeni.

95. markas benzīns «Statoil» uzpildes stacijās Rīgā maksā 57,9 santīmus par litru, 95. markas benzīns ar piedevu «Ultima» — 58,2 santīmus par litru, 98. markas benzīns — 58,9 santīmus par litru, bet dīzeļdegviela — 57,9 santīmus par litru.

Kā ziņots, iepriekšējā reizē augstākais cenu līmenis tika sasniegts pagājušās nedēļas sākumā, kad 95. markas benzīns «Statoil» uzpildes stacijās Rīgā maksāja 56,9 santīmus par litru, 95. markas benzīns ar piedevu «Ultima» — 57,2 santīmus par litru, 98. markas benzīns — 57,9 santīmus par litru, bet dīzeļdegviela — 57,5 santīmus par litru.

Kā ziņots, pēc Latvijas degvielas tirgotāju domām, patlaban nav iemesla uzskatīt, ka cenu kāpums tuvākajā laikā apstāsies.