Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šovakar atklāšanas koncertu rīdziniekiem iesaka skatīties mājās

Šovakar, 29. jūnijā, plkst. 22.00 uz Atklāšanas koncertu 11. novembra krastmalā tiek aicināti visi IX Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki.

Atklāšanas koncertā ieeja būs tikai ar svētku dalībnieku ID kartēm un ielūgumiem, pārējie koncertu varēs vērot tiešraidē Latvijas Televīzijas 1. programmā, interneta televīzijā [s:8168] un klausīties Latvijas Radio 1, portālu «Apollo» informēja IX Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Preses dienests.

Lai izbūvētu skatuvi vakarā paredzētajam koncertam, trešdien visu dienu ir slēgta satiksme 11. novembra krastmalā posmā no Akmens līdz Vanšu tiltam. Pārējos ar svētkiem saistītos satiksmes ierobežojumus var uzzināt interneta adresē: [s:8169].

Atklāšanas koncerts iecerēts kā dāvana tiem 35 013 bērniem un jauniešiem, kas jau vairāk nekā gadu ir gatavojušies svētkiem un skatēs izcīnījuši iespēju piedalīties skolu jaunatnes svētkos, kas notiek reizi piecos gados.

Koncertā tiks pirmatskaņota īpaši svētkiem rakstītā «Mana dziesma» ar Renāra Kaupera mūziku un Renāra Kaupera un Ingas Cipes vārdiem. Dziesmas atskaņošanā piedalīsies grupas «Prāta vētra», «Iļģi», orķestris «Sinfonia concertante» un atklāšanas lielais koris, kuru veidos divi kori no katra novada un Rīgas. Atklāšanas koncerta noslēgumā iecerēta krāšņa uguņošana.

Rīdzinieki tiek aicināti koncertu vērot vai klausīties tiešraidē un ar sapratni izturēties pret satiksmes ierobežojumiem, kas vajadzīgi, lai iepriecinātu bērnus no visas Latvijas, kuri visu šo nedēļu ar koncertiem gatavi ielīksmot mūs, pārējos.