Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Princis Viljams — izcils absolvents un karaļa lepnums

Lielbritānijas princis Viljams ar izcilību ieguvis maģistra grādu ģeogrāfijā humanitāro zinātņu fakultātē Svētā Endrjū universitātē.

Paziņojums par prinča labajām sekmēm tika laists klajā laikā, kad Viljams apmeklēja ikgadējo kavalērijas skati kopā ar citiem karaliskās ģimenes locekļiem. Prinča Viljama sekmes ir labākas, nekā savulaik bija viņa tēvam. Princis Čārlzs absolvēja Kembridžas universitāti, un viņa diplomā bija diezgan vidējas atzīmes.

Karaliskās ģimenes oficiālie pārstāvji presei pastāstījuši, ka princis Viljams ir ļoti priecīgs un tēvs lepojas ar dēla panākumiem. Viljams, kurš ir otrais troņa mantošanas kārtībā, maģistra darbu sarakstījis 10 000 vārdu garu un tas ir pētījums par koraļļu rifiem Rodrigesā. Sabiedrība ir cītīgi sekojusi līdzi visiem notikumiem prinča studiju laikā, uzņemti neskaitāmi videomateriāli, kur Viljams redzams atpūšoties vai sportojot.

Tajā pašā laikā mediju pārstāvji solījuši ievērot karaliskās ģimenes locekļu lūgumus netraucēt princi pārāk bieži, lai viņš varētu pilnvērtīgāk izbaudīt studenta dzīvi. 2003. gada jūnijā, svinot savu 21. dzimšanas dienu, princis stāstīja, ka pirms iestājeksāmeniem augstskolā princis bija ļoti uztraucies, taču tad nomierinājies. Studiju laikā viņš paspēja nomainīt studiju virzienu no mākslas vēstures uz ģeogrāfiju.

Nākotnē Viljams plāno pievienoties bruņotajiem spēkiem, taču vispirms dosies un Jaunzēlandi, kur apmeklēs regbija turnīru, kā arī piedalīsies savā pirmajā karaliskās uzstāšanās reizē, kur pārstāvēs Anglijas karalieni un pieminēs Otro pasaules karu.