Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Konkurss: «10 gudrākie lēmumi, kādus sievietei vajadzētu pieņemt»

Kāpēc dažām sievietēm ir dots viss, ko viņas varētu vēlēties?  Tāpēc, ka viņas rīkojas!

Apgāds «Aurora» nule ir izdevis rokasgrāmatu «10 gudrākie lēmumi, kādus sievietei vajadzētu pieņemt līdz 40 gadu vecumam».

Sastapušās ar pieaugošo dzīves prasību vilni, daudzas sievietes vai nu bezmērķīgi ļaujas straumei, vai arī nogrimst šaubās. Šī praktiskā rokasgrāmata atklās sievietēm, kā neļauties dzīves straumei un izveidot sev vēlamo dzīvi, pieņemot dažus būtiski svarīgus lēmumus.

Lasītājas uzzinās, kā uzlabot savu personisko un lietišķo dzīvi vai finansiālo stāvokli. Virkne praktisku vingrinājumu parādīs, kā šos «10 gudrākos lēmumus» ieviest dzīvē. Sievietes uzzinās, kā novērtēt, vai viņu lēmums ir saprātīgs, kā noteikt prioritātes un iepazīties ar viņās mītošo «gudro sievieti».

Grāmatas autore Tīna B. Tesīna, Ph. D., ir ievērojama laulību un ģimenes konsultante ar ilggadēju psihoterapeites praksi. Viņas sarakstītā grāmata kļuvusi par bestselleru un tulkota daudzās valodās, to vidū vācu, franču, spāņu, grieķu, ķīniešu, japāņu u. c.

Uzmanību, konkurss! [s:8177] un iegūsti savā īpašumā šo praktisko rokasgrāmatu! Balvu saņems 1., 50. un pēdējais pareizi atbildējušais spēlētājs! Konkursa rezultāti tiks paziņoti 14. jūlijā.

Lai veicas!