Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par noziedznieku upuriem krituši pirmie Skolēnu dziesmu un deju svētku dalībnieki

Valsts policija reģistrējusi jau pirmos gadījumus, kad par noziegumu upuriem kļuvuši Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki, tāpēc policija vēlreiz aicina svētku dalībniekus uzmanīties un rūpīgi sargāt personiskās mantas, kā arī nedot svešiem cilvēkiem savu mobilo telefonu.

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību birojā aģentūru LETA informēja, ka vakar ap plkst. 22.55 netālu no Āgenskalna ģimnāzijas kāds Jaunjelgavas ģimnāzijas skolēns iedevis savu mobilo telefonu nepazīstamam jaunietim, kurš ar visu telefonu nozudis.

Savukārt Rīgas 93. vidusskolā caur neaizvērtu logu iekļuva nepiederošas personas, kas vairākiem svētku dalībniekiem nozaguši mobilos telefonus un citas personīgās mantas.

Tādēļ policija vēlreiz aicina skolotājus un grupu vecākos, braucot uz mēģinājumiem vai koncertiem, kā arī ejot gulēt, pārbaudīt, vai ir aizslēgtas durvis un cieši aiztaisīti logi, jo dienas laikā pārgurušie svētku dalībnieki var arī nepamanīt, ka naktī skolā iekļuvis kāds neaicināts viesis.

Policijā arī informēja, ka svētku laikā nomaldījušies 14 svētku dalībnieki vecumā no sešiem līdz 12 gadiem, kuri visi laimīgi tika atrasti. Turklāt desmit no viņiem paši meklēja palīdzību pie policijas darbiniekiem.

Vakar un šodien policisti Rīgā pārbaudījuši 190 autobusu vadītājus, kas pārvadā svētku dalībniekus. Neviens no viņiem nebija sēdies pie stūres alkohola reibumā.

Policijā uzsvēra, ka arī turpmākajās svētku dienās policijas darbinieki pastiprināti uzraudzīs autobusu vadītājus, īpaši pārbaudot, vai viņi nav alkohola reibumā, kā arī autobusu tehnisko stāvokli.