Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tiek reģistrēts «Lattelekom» meitasuzņēmums SIA «Citrus Solutions»

Šā gada 28. jūnijā Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā reģistrēts SIA «Lattelekom» meitasuzņēmums SIA «Citrus Solutions», portālu «Apollo» informēja uzņēmuma preses sekretāre Maija Celmiņa.

«Citrus Solutions» tika izveidots, no «Lattelekom» atdalot Tīklu uzturēšanas daļu. «Citrus Solutions» valdes priekšsēdētājs ir līdzšinējais Tīklu uzturēšanas daļas direktors Rinalds Sproģis.

«Citrus Solutions» nodrošinās klientiem Latvijā un arī ārvalstīs profesionālus un efektīvus sakaru infrastruktūras izbūves un apkalpošanas risinājumus, uzņemsies pilnu atbildību par sakaru sistēmu uzturēšanu, lai klienti varētu nodarboties ar savu biznesu.

«Citrus Solutions» valdes priekšsēdētājs Rinalds Sproģis norāda: «Mēs apzināmies jaunā uzņēmuma iespējas strādāt un attīstīties telekomunikāciju būvniecības un apkalpošanas tirgū. Piedāvāsim mūsu klientiem telekomunikāciju tīklu izbūves projektu vadību, iekārtu montāžas un tīklu apkalpošanas pakalpojumus. Nozīmīgākais klients, protams, būs «Lattelekom», taču plānots arvien vairāk piesaistīt ārējos klientus ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. Jaunā uzņēmuma 600 darbinieku lielā profesionāļu komanda ar milzīgu darba pieredzi «Lattelekom» telekomunikāciju infrastruktūras izveidē un apkalpošanā ir gatava piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus arī citiem klientiem.»

SIA «Citrus Solutions» pamatkapitāls ir 752 703 lati.

«Citrus Solutions» ir jau otrais «Lattelekom» meitasuzņēmums. 2000. gadā tika dibināta SIA «Lattelekom Sakaru sistēmas», kas piedāvā integrētus telekomunikāciju un informācijas tehnoloģijas iekārtu un pakalpojumu risinājumus biznesa un privātiem klientiem.

Latvijas Republikas Ministru kabinets 24. maijā ir akceptējis arī Kontaktu centra daļas pārveidi par «Lattelekom» meitasuzņēmumu. Lēmums izveidot meitasuzņēmumus tika pieņemts tādēļ, lai turpinātu «Lattelekom» attīstīt atbilstoši mūsdienu tirgus prasībām un mērķtiecīgi uzlabotu uzņēmuma konkurētspēju. Meitasuzņēmumu izveidošanu ierosināja uzņēmuma vadība un to atbalstīja akcionāri.

* Plašāka informācija par SIA «Citruss Solutions» tiks sniegta preses konferencē jūlija vidū.