Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Prezidenta balva sola pulcēt spožu dalībnieku loku

1. un 2. jūlijā Valmierā Jāņa Daliņa stadionā gaidāmajās ikgadējās Valsts prezidenta balvas izcīņas sacensībās šogad piedalīsies un par uzvarām cīnīsies vairāki izcili sportisti. Par to «Apollo» informēja sacensību rīkotāji.

Pirmajā dienā visinteresantākā spēkošanās varētu izvērsties šķēpa mešanas sektorā, kur augstvērtīgus rezultātus vīriešu konkurencē mēģinās uzstādīt šķēpmetēji Vadims Vasiļevskis, Jānis Liepa un Ainārs Kovals, bet sieviešu konkurencē — Ilze Gribule, Linda Brīvule, Inga Kožarenoka. Tajā pašā dienā lodi grūdīs Māris Urtāns, 400 m skrējienā piedalīsies pēdējo divu gadu Prezidenta balvas ieguvēja Ieva Zunda un Līga Žauna (Zunda startēs arī 400 m barjerskrējienā).

Otrajā sacensību dienā 10 km soļošanā sektorā izcilus rezultātus mēģinās sasniegt Jolanta Dukure, tāllēkšanā — Henrijs Arājs un Andrejs Tolstiks. 20 km soļošanā startēs bijušais olimpiskais vicečempions Aigars Fadejevs, kā arī Modris Liepiņš un Arnis Rumbenieks, 800 m skrējienā — Irina Latve un Natālija Žarčenko.

1. jūlijā plkst. 16.30 notiks stafetes skrējiens, kurā spēkiem mērosies un par speciāli kaltajām medaļām sacentīsies Saeimas un pašvaldību deputātu komandas. Valsts prezidenta balvu izcīņas sacensību svinīgā atklāšanas ceremonija paredzēta astoņos vakarā.

Otrajā dienā pirms vieglatlētikas sacensību sākuma notiks tautas skrējiens «Valmieras vasara». Iespēja pieveikt sešus kilometrus garo distanci būs dota visiem interesentiem un skriet gribētājiem. Medaļas tiks izcīnītas deviņās vecuma grupās — četrās vecuma grupās sieviešu konkurencē un piecās vecuma grupās vīriešu konkurencē.