Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sievietes pārdomas par priekšspēli

Es to vairs nevaru izturēt! Acu priekšā satumsis un pulsējošajā melnumā dejo mirguļojoši punkti. «Lūdzu! Lūdzu!» es stenu un izliecu augumu puslokā. Taču rokas turpina glāstīt, lūpas maigi skar kaklu un krūtis. Pārāk maigi.

Viņš saņem manu seju rokās un čukst: «Nesteidzies…» Es fiziski jūtu, kā manas kaunuma lūpas ir pietūkušas līdz pašai pilnībai — kājas sakļaut es nevarētu pat tad, ja gribētu. Ja vien gribētu… Galva šķiet piedzīta pilna ar ugunīgi karstām asinīm, ja vien es šobrīd spētu par to uztraukties, tad baidītos, ka manas smadzenes uzsprāgs…

Viss. Esmu bijusi pašā smailē. Lēnām atslābstu. Atveru acis un atgūstu elpu. Un tikai tagad sāk viņš. Pārgurusi cenšos piebalsot, bet vairs nav spēka.

Tā ļengani ļaujos un domāju, lūk, par ko: tas, ka sievietēm ir vajadzīga ilga priekšspēle, ir mīts! Mīts, ko radījušas sievietes, kurām trūkst maiguma, glāstu un skūpstu! Jo kā gan citādi to visu no vīrieša lai dabū!

Tā ir šausmīga ķecerība, ko es te tagad saku. Ja vīrieši uzzinās, ka masturbējot uzbudināšanās ātrums sievietēm un vīriešiem principā neatšķiras, mums ir beigas! Nebūs vairs ne glāstu, ne skūpstu, tikai fiksais variants ar ātru aizmigšanu tūlīt pēc tam!

Labi, jokus pie malas. Runāšu tikai par sevi. Tā ir tiesa, ka mani burtiski nomoka gara priekšspēle. Es pārdegu, pirms vīrietis pagūst izpildīt visas «pieklājības frāzes», kuras iesaka laulības dzīves rokasgrāmatas. Es ātri iedegos un ilga «pierunāšana» man nav vajadzīga. Tā vien gribas steidzināt: «Ātrāk, ātrāk!»

Toties pēc akta pārplūstu mīlestībā un maigumā, dažkārt pat raudu, vēlos pateicībā skūpstīt ikkatru mīļotā auguma daļiņu. Un tad man šķiet, ka katrs mana pārgurumā trīsošās ādas milimetrs ir kā elektrizēts — es visa esmu viena liela erogēnā zona, kas alkst glāstu.

To sajūsmu, ko man sniedz glāsts pēc mīlēšanās, nekad negūstu pirms tās. Tas interesantākais, ka tāda neesmu vienīgā, daudzas manas draudzenes atzinušas, ka bieži vien pārdeg, garo priekšspēli izbaudot.

Centīgs un rūpīgs vīrietis, gribēdama savai mīļotai sniegt visu to labāko, cītīgi seko instrukcijām, mazāk uzticoties tam, ko kaisles brīdī čukst sievietes lūpas. Tomēr tā, vēsu prātu apdomājot, stipri vien mazāk būtu vīriešu, kurus izdotos pārliecināt, ka labs sekss un laimīga partnere gūstama tikai ar izvērstu pēcspēli, sak’ ies tev kāds pēc kaujas ieročus žvadzināt!

Un daudzas sievietes paliks bez mums tik akūti nepieciešamajiem glāstiem un maiguma vispār!

Tādēļ par manām pārdomām nevienam neko neteiksim! Sarunāts?