Brazīlijas futbolisti izcīna Konfederācijas kausu

Brazīlijas valstsvienība trešdien Frankfurtē pārliecinoši kļuva par Konfederācijas kausa ieguvēju, finālā ar 4:1 pārspējot Argentīnas futbolistus.

Rezultātu spēlē, ko klātienē vēroja 48 000 skatītāju, 11. minūtē atklāja Adriano, bet vēl piecas minūtes vēlāk pēc Kakas sitiena rezultāts kļuva 2:0. Otrajā puslaikā Brazīlija sasniedza 4:0, līdz Argentīnas izlasei izdevās iesist goda vārtus.

Ronaldinjo otrajā minūtē pēc pārtraukuma panāca 3:0, savukārt Adriano 63. minūtē guva savus otros vārtus. Argentīnas futbolists Pablo Aimars 65. minūtē rezultāta starpību samazināja.

Adriano ar pieciem gūtajiem vārtiem kļuva par turnīra rezultatīvāko spēlētāju.