Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nekāp vecā gultā!

Ja nevēlaties pārvērst savu gultas dzīvi vecu kinofilmu parodijā, neizaiciniet likteni un nekādā gadījumā nepērciet guļamvietu antikvariātā.

Runa nemaz nav par to, ka «vecais krāms» čīkst pa visiem stūriem visnepiemērotākajos brīžos… Ja karsti mīļotie radinieki ar labvēļa smaidu sejā un skumīgi gudriem vārdiem «Ko jūs bez mums darītu, jaunie cilvēki?» uz lūpām mēģina ar tādu kā karalisku žestu «a la ubagiem no grāfiem» jums iedāvināt gultu, kas pieredzējusi jau jūsu vecvecmammu mīlas rotaļas un, iespējams, arī ģimenes ķīviņus… nepārbaudiet likteņa pacietību un nekavējoties pasakiet striktu «nē» šim laipnajam piedāvājumam.

Vecas gultas mēdz uzkrāt ne tikai putekļus, bet arī informāciju par visiem, kas tajās gulējuši, vēlāk projicējot to uz jaunajiem īpašniekiem. Rezultātā cilvēks, pats to nemaz nenojaušot, var kļūt par negatīvu un pat traģisku notikumu «mantinieku».

Tāpat vajadzētu pacensties guļamistabā iztikt bez asiem stūriem un lauztām līnijām. Mēdz teikt, ka māja, kurā cilvēks dzīvo, nosaka to, kāds ir viņš pats. Apzināti veidojot savu vidi, iespējams ļoti daudz ko mainīt arī sevī.