Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Boeing» un «Intel» sadarbosies Wi-Fi izstrādē lidmašīnām

Aviobūves giganta «Boeing» produktu izstrādes nodaļa «Connexion» un kompānija «Intel» ir paziņojuši par saviem nodomiem veicināt interneta tehnoloģiju attīstību. «Intel» ir paziņojis, ka iekļaus savu bezvadu interneta verificēšanas programmu «Boeing Connexion» pakalpojumā, lai uzlabotu lidojuma laikā pieejamā interneta kvalitāti. Kompānijas jau ir veikušas pirmos veiksmīgos jaunās sistēmas izmēģinājumus uz klēpjdatoriem ar «Intel Centrino» mobilo tehnoloģiju.

«Boeing Connexion» bezvadu internets jau ir pieejams 70 lidmašīnās, kas ik dienu veic 100 dažādus maršrutus pa visu pasauli.

Šis paziņojums iezīmē sadarbības paplašināšanu starp «Intel» un «Boeing Connexion», kā rezultātā lidojuma laikā pieejamais bezvadu internets tiks papildiānts ar bezvadu interneta verificēšanas programmu. Šīs programmas ietvaros «Intel» sadarbojas ar 103 interneta pakalpojumu sniedzējiem.

Tas palīdz uzlabot bezvadu interneta kvalitāti, jo šajā programmā iesaistītie interneta pakalpoju sniedzēji aviokompāniju klientiem lidojuma laikā nodrošina plašāku un kvalitatīvāku interneta pārklājumu.

Ceļotāji piekļūst šim bezvadu internetam izmantojot «Boeing Connexion» starpniecību vai savu interneta pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus. Tipiski šads pakalpojums maksā 29,95 dolārus par neierobežotu piekļuvi internetam vai 19.95 dolārus par piekļuvi internetam lidojumos, kas ilgst mazāk par sešām stundām.