Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ar mērlenti uz gultu

Tautā runā, ka labam mīlniekam noteikti ir liels deguns. Daudzas dāmas arī «iekrīt», noticot šai mānīgajai patiesībai. Un kāda gan vilšanās, kad, nonākot gultā, atklājas, ka lieldegunis patiesībā nekāds lieldaris nemaz nav.

Otrs izplatītākais mīts par vīriešiem ir šāds: sievietes bieži mānīgi par dedzīgu mīļāko notur jautrāko un asprātīgāko kompānijas vīrieti, kurš spēj noturēt sabiedrības uzmanību visas nakts garumā. Diemžēl gultā šāds asprātis bieži var jūs tikai sasmīdināt. (Tas gan nenozīmē, ka brīnišķīgs un varošs vīrietis nevar būt jautrs sabiedrības mīlulis!)

Visi taču vēlas harmoniskas attiecības guļamistabā. Dzimuma konstitūcija vai, citiem vārdiem sakot, seksuālais temperaments ir viens no svarīgākajiem nosacījumiem pāra savstarpējai saderībai gultā. Vienkāršāk runājot, vīrietis un sieviete, kuriem ir vienāda seksuālā apetīte, ātrāk atradīs kopēju valodu un noskaņosies uz līdzīgas mīlas frekvences. Arī laulība šādam pārim būs noturīgāka nekā cilvēkiem, kuriem ir atšķirīgas seksuālas vajadzības.

Seksuālais temperaments ir atkarīgs no daudziem un dažādiem faktoriem. Taču tā intensitātē gan sievietēm, gan arī vīriešiem izšķir trīs dažādus līmeņus. Vienkāršus kā mūsu iekāre:

  • stiprs,
  • vidējs,
  • vājš.

Lai cik tas arī nebūtu smieklīgi, bet seksologi, lai noteiktu katra cilvēka individuālo seksuālo temperamentu, veic pavisam vienkāršus aprēķinus. Ņemot rokās mērlenti un kalkulatoru, arī jūs to varat noskaidrot.

Tātad nepieciešams sataustīt uz sava gurna to izcilnīti, kas tiek saukt par gūžas kaulu. Ar mērlenti nomēriet attālumu no gūžas līdz zemei. Tagad vajag uzzināt sava auguma garumu un izdalīt pēdējo iegūto ciparu ar iepriekšējo. Beigās jūs iegūsiet indeksa ciparu, kas tad arī nosaka, kas ir kas. Jāsaka gan — lai veiktu visus šos mērījumus, būs vajadzīgs arī palīgs. Jo pašam savu kāju un auguma garumu izmērīt ir visai sarežģīti. Tātad jautrība līdz brīdim, kad uzzināsies savu īsto seksuālo temperamentu, ir garantēta.

Sievietēm liktenīgie cipariņi ir šādi: stipra seksuālā konstitūcija ir no 2,01 līdz 2,05, vidēja — no 1,97 līdz 2,00 un vāja — no 1,88 līdz 1,96. Vīriešiem indeksa skaitļi mazliet atšķiras, un tie ir: īstam mačo no 1,99 līdz 2,00, vidējam apmīļotājam no 1,92 līdz 1,98, savukārt tādam, kam grāmatiņas palasīšana vakarā šķiet daudz aizraujošāka nodarbe nekā fiziskas nodarbes gultā, — 1,88 līdz 1,96.

Kā redzams pēc šiem vienkāršajiem aprēķiniem, ar viskvēlāko mīlēšanās kāri ir apveltīti tieši īso kāju īpašnieki. Vajadzēs vien piekrist senajam teicienam «neskati vīru no cepures». Skati to pēc kājām! Mazām, īsam seksīgām kājiņām…