Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policija ierosina krimināllietu saistībā ar ugunsgrēku Aizputes sporta hallē

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvalde ierosinājusi krimināllietu saistībā ar ugunsgrēku Liepājas rajona padomes vienīgajā Aizputes sporta hallē, kuru apsaimnieko SIA "Lejaskurzemes sports".

Kā aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Guseva, krimināllieta ierosināta pēc Krimināllikuma 186.panta par mantas iznīcināšanu aiz neuzmanības.

Krimināllieta ierosināta par faktu, policija pagaidām nesniedz informāciju par aizdomās turamajām personām.

Jau ziņots, ka ugunsgrēks Aizputes sporta hallē izcēlās 18.oktobrī ap plkst.17. Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki konstatēja, ka deg sporta halles augšējās konstrukcijas un siltumizolācija.

Ugunsgrēkā, kas plosījās 900 kvadrātmetru platībā, tika deformētas metāla konstrukcijas, tādēļ sporta halle sagruva un pilnībā nodega.

Neskartas palikušas palīgtelpas un inventārs, kas tika glabāts palīgtelpās.

Hallē trenējās gan sporta skolas audzēkņi, gan aizputnieki un tuvākās apkārtnes ļaudis.

Sporta komplekss nav bijis apdrošināts. Policija noskaidro ugunsgrēka apstākļus. Sākotnējā informācija liecina, ka ugunsgrēks izcēlies, jo pārkāpti ugunsdrošības noteikumi remonta laikā. Strādnieki sildījuši jumta segumu ar atklātu liesmu.