Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Seksa maģija

Kopš seniem laikiem sekss bijusi neatņemama daudzu reliģisku un maģisku rituālu sastāvdaļa. Šie rituāli vienmēr bijuši saistīti ar dažādiem dzīves aspektiem — auglību, ieņemšanu un tamlīdzīgi. Piemēram, slāviem Ivana Kupalas svētkos (latviešu Līgo) notika masveida orģijas.

Maģiskā enerģija

Seksuālā akta laikā, īpaši orgasma brīdī, izdalās milzīgs daudzums enerģijas, paaugstinās asinsspiediens, paātrinās vielmaiņa. Enerģija, kas aktivizējas un izlaužas no cilvēka seksuālajiem centriem mīlēšanās laikā, ir ārkārtīgi jaudīgs spēks, kuru, kā uzskata, iespējams vadīt, lai sasniegtu konkrētu mērķi. Spēcīgs dzimumuzbudinājums kalpo par grūdienu, kas šos slēptos spēkus pamodina.

Tādējādi, koncentrējot un virzot seksuālo enerģiju mīlas akta laikā, cilvēks, kurš pārzina seksuālās maģijas noslēpumus, var sasniegt teju visu, ko vēlas. To ilgus gadus praktizēja dažādi ordeņi un ložas, piemēram, templiešu bruņinieki. Viņus uzskatīja par pirmajiem «civilizētajiem» cilvēkiem, kas izmantoja šādu praksi savos svētajos rituālos. Starp citu, ir ticējums: ja orgasma mirklī kaut ko vēlas, tas noteikti piepildās.

Lai apgūtu šo mākslu, cilvēkam nepavisam nevajag unikālu talantu vai spējas. Ikviena sieviete spēj apgūt pašas dabas dotā spēka — seksualitātes — izmantošanas prasmi. Viens no šādas vadīšanas un iedarbības veidiem ir apburšana, kas jau pati par sevi pieskaitāma magu arsenālam un spēj izpausties visdažādākajās formās: no parastas acu spēles un vīrieša gribas pakļaušanas līdz pavisam eksotiskām izpausmēm. Galu galā — kas gan cits ir mīlestība, ja ne burvestīgs tīmeklis?

Uzskatīja arī, ka ar dažādiem rituāliem var uzlabot seksa kvalitāti un mīlas attiecības kopumā. Lielu nozīmi šim aspektam piešķir senā ķīniešu mācība fen šui.

Mīlestība fen šui garā

Ja jūs gaidāt mīlestību, bet tā neparko nenāk, ir daži vienkārši noslēpumi, kas var sakārtot personisko dzīvi. Izmantot šīs zinības vajag gan guļamistabā kā jūsu galvenajā attiecību zonā, gan arī visas mājas mīlas attiecību sektorā. To mērķis ir pievilināt mīlestības enerģiju. Kā atrast mīlas sektoru? No galvenās ieejas dodieties mājas vai dzīvokļa dziļumā un pagriezieties pa labi. Tur arī atrodas mīlas un seksa sektors.

Ja jūs pagaidām esat savā guļamistabā vientuļš (tas gan attiecas uz abiem dzimumiem) un vēlaties mainīt šo situāciju, vispirmām kārtām aizvāciet no turienes visu, kas var atgādināt par iepriekšējo mīlestību vai darba lietām. Gultai jābūt novietotai tā, lai tai varētu pieiet no abām pusēm.

Fen šui noslēpumus turpināsim izklāstīt rīt.