Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kā izzīlēt mīlestību

Neatkarīgi no tā, vai kāds no mums jau labi pārzina seno kāršu likšanas zinātni vai uzskata sevi par iesācēju zīlēšanā, vai vienkārši meklē atbildi uz sev svarīgiem dzīves jautājumiem — izdevniecības «Tapals» jaunā grāmata var palīdzēt izmantot kāršu gudrību dzīvē. Tā var sniegt padomus, kā tikt pāri aizsargbarjerām un attieksmei, kas līdz šim traucējušas attiecībās.

Sāc ar to, ka izdomā jautājumu. Sajauc kārtis un domā par to. Tad izliec tās. Lielākā daļa kāršu izlikšanas veidu jeb izklājumu apraksta tavu šābrīža situāciju, sniedz komentārus par neseno pagātni, kas tevi pamudinājusi uzdot jautājumu, un atklāj iespējamo dilemmas risinājumu.

Neatkarīgi no tā, vai prāto par jauko šķirteni blakus birojā, risini problēmas ar pastāvīgo partneri vai esi pārliecināta, ka neplānotajā randiņā esi satikusi savu īsto, šī grāmata var kļūt par ceļvedi mīlestības likumos. Izmantojot spēļu kāršu komplektu un «Mīlestības zīlēšanu», ikviens var iemācīties izlikt kārtis un izprast savu likteni.

Līannas Ričardsas grāmatu «Mīlestības zīlēšana» no angļu valodas tulkojusi I. Melgalve.