Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par darbu reibumā šogad sodīti 52 IeM sistēmas darbinieki

Šogad 52 iekšlietu sistēmas darbiniekiem piemēroti disciplinārsodi par dienesta pienākumu pildīšanu alkohola reibumā, liecina Iekšlietu ministrijas (IeM) apkopotā informācija.

Kopumā šogad par dienesta disciplīnas pārkāpumiem, kas bijuši saistīti ar alkoholisko dzērienu lietošanu, IeM sistēmas iestāžu darbiniekiem piemēroti 110 disciplinārsodi, kas ir 8% no kopējā disciplinārpārkāpumu skaita.

Kā aģentūrai LETA skaidroja IeM Preses un sabiedrisko attiecību departamentā, apreibinošo vielu ietekmē pieļauto dienesta disciplīnas pārkāpumu skaits katru gadu samazinās. Salīdzinājumā ar iepriekšējā gadu, šogad kopējais šādu pārkāpumu skaits samazinājies par 30%, bet pārkāpumu skaits, kas izdarīti dienesta laikā - par 21%.

58 disciplinārpārkāpumi 2005.gadā izdarīti ārpus dienesta laika.

Gada laikā pret 66 cilvēkiem, kas nozieguma izdarīšanas brīdī bija IeM darbinieki, celtas apsūdzības par pēdējos divos gados izdarītajiem noziegumiem. Par dažādu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu šogad notiesātas 48 personas, kas pārkāpumu brīdī bijušas kādas no IeM sistēmas iestādes darbiniekiem.