Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Erotiskā masāža — drauga uzbudināšana ar rokām

Lai pievērstos erotiskajai masāžai, atbrīvojiet dzīvokli no liekiem cilvēkiem — vecākus aizsūtiet uz vasarnīcu, jaunāko brāli pie vecmāmiņas, izslēdziet gan savu, gan draudzenes tālruni, aiztaisiet aizkarus.

Aizdedziet sveces un kādu seksuālās labsajūtas smaržkociņu. Ieslēdziet liegu mūziku un izvēlieties ērtāku pozu uz izsūknēta grīdas tepiķa vai kāda cietāka dīvāna. Ja gulta būs pārāk mīksta, masāža neiedarbosies.

Erotiskā masāža jāsāk ar viegliem glāstiem — jūsu draudzenes plaukstām maigi jākustas no jostasvietas līdz lāpstiņām un atpakaļ. Kad esat līdz galam atslābinājies, mīļotā var pāriet pie nākamā posma.

Tālāk draudzene sēžas uz jūsu dibena (ja vien viņas svars to atļauj) un enerģiski, bet ne pārāk stipri sāk sist pa jūsu muguru ar plaukstu sāniem. Sitieniem jābūt maigiem. Šis sadisma elements vajadzīgs, lai palielinātu muskuļu tonusu un stimulētu asinsriti. Procedūra garumā nav jāvelk, jo pēc piecām minūtēm jāsākas kulminācijai.

Nākamais posms — mīļotā kāpj nost no jūsu dibena. Sākumā viņa apčubina jūsu dupsi, tad muguru un beidz ar galvu. Viņas pirksti ar spēku un kaisli masē katru jūsu ķermeņa centimetru. Ja jūsu draudzene nav bodibildinga čempione, tam jābūt ļoti patīkamam procesam.

Pēc tam viņa guļas jums virsū (atkal, ja viņas svars to atļauj) un pārklāj jūsu muguru ar skūpstiem: no kakla līdz jostasvietai. Tā visa laikā viņas rokas glāsta jūsu ribas, pēc tam laižas zemāk un zem jūsu ķermeņa sameklē to, bez kā vīrietis nav iedomājams. Pēc visa tā normāls cilvēks pagriežas un piedāvā veikt savai draudzenei tādu pašu masāžu vai arī palūdz viņu pagaidīt 20 minūtes, kamēr atjaunosies spēki.