Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vārtsargiem paredz dalītu laiku

Lai arī Latvijas hokeja valstsvienības galvenais treneris Pjotrs Vorobjovs vēl nesteidzas ar galīgā sastāva nosaukšanu, jau pēc pirmdienas treniņa nebija grūti izskaitļot tos, kuriem šis čempionāts ies secen.

Līdzīgi kā uz iepriekšējām pārbaudes spēlēm, arī šoreiz Vorobjovs uz spēli pret Šveici pieteiks divus liekos spēlētājus no tā sauktās zilās maiņas — aizsargu Artūru Kuldu un uzbrucēju Kasparu Galviņu. Visticamāk, ka pārējiem zilajiem (Andersonam, Macijevskim un Žaltkovskim) jau tuvākajās dienās tiks pateikts paldies.

«It kā ir kļuvusi lielāka skaidrība par sastāvu, taču tajā pašā laikā nevaru 100% apgalvot, ka man ir zināms sastāvs pasaules čempionātam. Ja nu ar kādu spēlētāju notiek tas pats, kas ar Ignatjevu? Sastāvs man ir zināms, bet praktiski katrai maiņai vēl ir klāt pa kādai jautājuma zīmei,» ar sastāva nosaukšanu nesteidzas Vorobjovs.

Arī izvēloties vārtsargus, Vorobjovs nevēlas skriet notikumiem pa priekšu: «Visticamāk, ka šodien spēli iesāks Raitums, bet spēles vidū viņu nomainīs Naumovs. Vai viņi būs pirmie numuri arī pasaules čempionātā, vēl ir pāragri apgalvot. Ar komandu taču trenējas arī Masaļskis un Muštukovs.»

Līdzīgs vārtsargu spēles laika dalījums bija paredzēts arī pārbaudes mačā pret Somiju, taču veiksmīgi aizvadījis pirmās 30 minūtes, Raitums vārtos nostāvēja līdz pat pēdējai sekundei, un kaut kas līdzīgs var notikt arī šā vakara spēlē.

Šveices izlase pirmdien Rīgā ielidoja tikai 17.30, bet jau pēc stundas visa komanda klātienē iepazinās ar «Arena Riga» un vēroja Latvijas izlases treniņu. Arī komandas ekipējums tikpat operatīvi tika nogādāts līdz hallei. Tik operatīva komandas nogādāšana spēļu vietā bija iespējama, pateicoties speciālajam tā sauktajam zaļajam koridoram Rīgas lidostā, un šīs priekšrocības izbaudīs visas izlases, kuras ieradīsies uz pasaules čempionātu.