Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Radiogeiša Adamss otro bērnu dzemdē «koridorā»

8. jūlijā Rīgas dzemdību namā pasaulē nāca radiogeišas un žurnāla «A-Zet» galvenās redaktores Ievas Adamss un datordizainera Denisa Berezovska otrais bērns. Dzemdības noritējušas tik strauji, ka Ieva pat nav paguvusi nokļūt līdz dzemdību krēslam, savukārt vecmāte – uzvilkt cimdus, raksta «Privātā Dzīve».

Ieva un Deniss, kas kopā ir piecus gadus, jau audzina gadu un desmit mēnešus veco dēlu - Viktoru Namkaju Berezovski. Kā žurnālam «Privātā Dzīve» atklāj radiogeiša, gaidot otro mazuli, viņa bijusi pārliecināta, ka būs brālītis.

Vēl pēdējā sonogrāfijas izmeklēšanā mediķi teikuši - būs dēls. Vienīgais, kurš kopš grūtniecības sākuma teicis: «Redzēsi, būs meita,» - bijis Deniss, «Privātajai» pastāstīja Ieva. Pēc dzemdībām Ievai un Denisam bijis kārtīgi jāapspriež bērna vārda jautājums, jo straujajās dzemdībās pasaulē nāca 3200 g un 52 cm gara meitiņa, bet par meiteņu vārdīem radiogeiša pat nebija domājusi. Kā raksta žurnāls «Ieva», vecāki meitiņai nolēmuši dot klasisku indiešu un tibetiešu vārdu - Padme.

Radiogeiša «PDz» stāsta, ka dzemdību noteiktais datums bijis 15. jūlijs, taču 8. jūlija rītā viņu pamodinājušas vieglas kontrakcijas. Pēc brokastīm Ieva nolēmusi aizbraukt līdz Dzemdību namam. «Un labi, ka tā. Kad uzņemšanas nodaļā man bija jāparakstās, kontrakcijas jau bija tik spēcīgas, ka spēju vien lapā ievilkt krustiņus. Mani ratiņkrēslā ar liftu paguva uzvest līdz 3. stāva dzemdību zālei, bet līdz dzemdību krēslam tā arī nepaspēju nokļūt. Dzemdēju tajā pašā krēslā, kurā biju uzvesta augšā. Viss notika tik ātri, ka vecmāte pat nepaguva uzvilkt cimdus, bet bērns jau bija rokās. Māsiņa pēc tam teica: tās jau nebija ģimenes dzemdības, bet dzemdības koridorā!» «Privātajai» pastāstīja Ieva.

«Apollo» sveic laimīgos vecākus!