Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aizstrauta: Uz Jūrmalas mēra amatu varētu pretendēt Munkevics

Iespējams, līdz ar varas maiņu mēra amatu Jūrmalas domē varētu ieņemt deputāts Raimonds Munkevis (Jūrmala - mūsu mājas), šodien preses konferencē paziņojuma domes priekšsēdētāja Inese Aizstrauta, atsaucoties uz «baumām pilsētā».

Savukārt vicemēra amatu, pēc Aizstrautas ziņām, varētu ieņemt deputāts Jānis Kuzins (Dzimtene).

Aizstrauta teica, ka ir par 50% pārliecināta, ka pēc rītdienas domes sēdes paliks priekšsēdētājas amatā. «Sliktais pašvaldības darbs nav īstais iemesls, kādēļ astoņi domes deputāti vēlas manu atlaišanu,» sacīja Aizstrauta. Viņa norādīja, ka patlaban domē notiek asas diskusijas par vairāku strīdīgu objektu būvniecību Jūrmalā, kuru būvniecība pagaidām nav akceptēta.

Domes priekšsēdētāja izteicās, ka Jūrmalas domes deputāti par strādāšanu uzskata tikai koku izciršanu un daudzstāvu ēku celtniecību.

«Lielākie pilsētas attīstības plāna ātrākas izstrādāšanas pretinieki patiesībā vēlas pēc iespējas vairāk apbūvēt pilsētu, un zemi Jūrmalā lielākoties pērk ārvalstu iedzīvotāji. Taču Jūrmalas zemes visiem maskaviešiem nepietiks,» sacīja Aizstrauta.

Aizstrauta arī paziņoja, ka beidzot esot atradušies arī «pazudušie» astoņi domes deputāti un viņa šovakar cerot saņemt kādu skaidrojumu, kādēļ deputāti rakstījuši pieprasījumu par viņas atlaišanu.

Jau ziņots, ka rītdienas, 7.septembra, Jūrmalas pilsētas domes sēdes darba kārtībā iekļauti arī jautājumi par Aizstrautas atbrīvošanu no amata un par jauna Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja ievēlēšanu, liecina pašvaldības sagatavotie materiāli.

Deviņi no 15 Jūrmalas domes deputātiem piektdien, 1.septembrī, iesniedza pieprasījumu sasaukt ārkārtas domes sēdi, lai lemtu par Aizstrautas atbrīvošanu no domes priekšsēdētājas amata.

Pieprasījumu parakstīja pašvaldības deputāti - Raimonds Munkevics («Jūrmala - mūsu mājas»), Aigars Tampe (TB/LNNK), Juris Griķis (TB/LNNK), Jānis Kuzins («Dzimtene»), Māris Mežapuķe (TSP), Igors Dreija (JC), Juris Hlevickis (LPP), Vladimirs Maksimovs (PCTVL) un Žanna Kupčika (PCTVL).

Deputāti uzskata, ka Jūrmalas domes darbs Aizstrautas vadībā kļuvis nekonstruktīvs un neefektīvs, netiek ieviesta stratēģija, lai attīstītu uzņēmējdarbību un nodarbinātību. Netiekot īstenota arī mājokļu attīstības un siltumapgādes attīstības programma, tā būtiski ietekmējot pilsētas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, pauduši domnieki.